wz

nazev

11.11.2010, Danik

V sobotu 13.11. hrajeme mistráky v SH Bánov !

Sice nikdo nevíme kde to je...ale je nad slunce jasné, že si jedeme pro 6 bodů! Hrajeme v 10:00 repete proti Zlínu a 13:45 další repete proti Počenicím a že jim máme co vracet. Odjezd nám Capt. Dave naordinoval v 8:00 od Angela. Sestava bude pro řadu absencí dost děravá...ale také se představí nové tváře...takže se je určitě na co těšit!

Aktualizovaný přehled mistráků, tréninků, příspěvků...k 11.11.2010 ZDE.

19.10.2010, Danik

V sobotu 23.10. hrajeme mistrák v Hluku !

Hrajeme 10:15 proti Hluku a 14:00 derby proti Holešovu. Snad už konečně přijede i "kouzelník" (mimochodem mu to na sobotním tréninku vcelku šlo) a urveme další ligové body...protože upřímně ten poslední turnaj byla hrůůůza. Ale co, poslední nejsme a pořád nás to přece baví . Odjezd od Angela bych viděl na 8:30...ale captain Dave pošle určitě SMS...

BONUS - našel jsem ještě jedno video interview z našeho soustředění .

16.8.2010, Danik

Soustředění ZFT 2010

Soustředění 2010

Naše již tradiční sportovní setkání před začátkem nové sezóny bylo letos velmi úspěšné a naplnilo všechna očekávání. Profesionální zázemí kravařské BULY ARÉNY bylo ideální pro naše spojení sportu a relaxace. Náročný florbalový trénink a zápasy proti místnímu výběru každému zajistily dostattečný výdej tekutin.... Naopak večerní Kutský odpust v hojmé míře zajistitl jejich doplnění, dostatek jídla, dobré hudby, tance.... Obrazové zpravodajství a nějaké to video najdete "již brzy" ZDE.

Na náš první turnaj Zlínské ligy 2010/2011 jsme tedy kvalitně připraveni - sehrajeme jej 18.9. 2010 v Holešove. Začínáme už v 9:45 proti Fbc Zlín. Druhý zápas hrajeme od 12:55 proti FBC Orel Uherský Brod.

 

13.2.2010, Danik

Na výsledky se nás neptejte, hlavně že nás florbal baví...

Rok 2009 jsme zakončili tím nejlepším možným způsobem... V posledním zápase jsme v "okresním derby" porazili Holešov 4:2 a poté zvítězili i v ostře sledovaném zápase proti našemu ženskému týmu.

V roce 2010 jsme se k výhře nad soupeři ani nepřiblížili... Důvodů je více...zranění, neúčast klíčových hráčů, chybějící sehranost a konečně téměř nulový trénink dělají prostě své. Jediné co nás zatím drží nad vodou je naopak stále výborný teamový duch, který neztratil nic ze své síly...jednoduše řečeno, florbal nás stále baví.

Poslední dva zápasy na Vsetíně byly nářez. První byl ukázkou všeho co nám letos chybí... V první třetině dva inkasované góly z našich hrubek, chybějící větší nasazení, bezzubost útoku proti spolehlivě bránícímu soupeři...prostě zápas pro nás bez špetky pozitivního. Druhý zápas se rozhodl v prvních pěti minutách. Na stav 0:2 jsme byli schopní ještě reagovat a gólem snížit...poté ještě Hagi nevyužil šanci skóre srovnat při trestném střílení... Pak již přišel koncert útočníků soupeře a po šesti minutách byla šance na dobrý výsledek po obdržených šesti góĺech ta tam...první třetina skončila hrozivých 1:8. Pravdou je, že tento stav nás spíše nakopnul, soupeř jistě lehce zvolnil...kdo ví...každopádně kluci makali až do poslední vteřiny. Trošku nám tedy mohlo spravit náladu alespoň "mini vítězství" 3:0 v poslední třetině zápasu...

Další mistrák nás čeká 20.2. v naší oblíbené hale ve Slavkově(naši pražáci a brňáci to mají blízko, menší rozměr chřiště našim starým kostem vyhovuje...tak věřím, že soupeře alespoň potrápíme

 

19.10.2009, Danik

Jeden výprask a jeden tuhý boj - již druhý víkend 0 bodů

Další turnaj ligy hostil opět Slavkov u Brna na svém mini-pidi-hřišti. První zápas jsme chtěli být vyrovnaným soupeřem pro Hukot Valašské Klobouky. Bohužel hrubě podceněný začátek - pozdní příjezd, rozcvička?, špatná taktická příprava...nás přišel draho. Nic nefungovalo jak by mělo, naše hra dopředu i obrana neměla naprosto systém a soupeř, který nás ve všem převyšoval nám nic nedovolil. Přesné rychlé přihrávky si nás vodily po celém hřišti... Po první třetině již nebylo co řešit...skóre 0:7 bylo na ručník. V druhé části soupeř přidal dalších 6 fíků... Alespoň, že Borda kontroval dvěma góly... Třetí třetinu si dal soupeř trošku oraz a my přece jen hráli o něco lépe a padly už jen dva góly... Finálně tedy skóre 2:15.

Jak už bývá pomalu naším zvykem druhý zápas je vždy o něčem jiném. Pár změn v sestavě a také domluva kde je každého místo byla více než prospěšná. Soupeř byl sice od začátku aktivnější a snažil se na nás kombinačně vyzrát, ale bušil jen do pevně zavřených vrat naší obrany včetně pár zachráněných míčů z brankové čáry... Trestné střílení za nohu našeho obránce v brankovišti bylo pro mě lahůdkovou záležitosti...střelci chybělo víc sebevědomí na cokoliv čím by překvapil... První gól zápasu padl až ve druhé třetině, po rychlém přečíslení dva na jednoho a důrazem před naší brankou. Naše šance stále končily na třímetrovém brankáři soupeře. Velké věci se začaly dít až v deváté minutě třetí třetiny. Hagi na naší polovině hřiště kontroloval odražený míč z našeho volného úderu...ze zadu na něj dorážel útočník soupeře a rozhodčí pískal Hagimu držení soupeře??!!No nic takového jsem neviděl...čímž nepopírám, že rozhodčí má vždycky pravdu... Z okamžité rozehrávky padl druhý gól do naší sítě...a emoce tekly proudem...tedy aspoň slovně pod mojí helmou a byly oceněny trestem 2+10minut. Následovala pro diváky nejzábavnější část utkání...s Bordou jsme na hrací ploše provedli výměnu brankářské výzbroje, která by na trestné lavici byla k ničemu... Celá událost náš tým správně nakopla. Oslabení jsme přežili bez větších problémů a začali pořádně kousat. Červajs snížil po pěkné kombinaci na 1:2 a i vyrovnání bylo na spadnutí. Radek + Červajs spálili minimálně tři jasné tutovky... Ale vyrovnání nepřišlo a pár vtěřin před koncem jsme inkasovali "lehce" vlastní gól při power play...

První zápas nám florbal dost znechutil, druhý zápas nás opět alespoň co se sebevědomí týče vrátil do hry... Těsná prohra proti momentálnímu lídrovi tabulky je snad příslib na lepší časy...

!!! Trénink 18:30 ve čtvrtek a pak i sobotu 19:00 !!!

3.10.2009, Danik

Třetí třetiny NEBRAT !!!

Proti minulým zápasům v mírně posílené sestavě, avšak stále né komplet nás čekali obtížní soupeři... Hlavním vyzyvatelem byl loni druhý celek 3.ligy - Sokol Bučovice. Pohled do tabulky střelců po prvních letošních kolech nás měl varovat...a bučovičtí potvrdili, že ne nadarmo byli na prvních třech místech kanadského bodování. Průběh zápasu silně připomínal náš poslední zápase se Vsetínem. Pracně jsme stále dotahovali gólové manko - po první třetině byl stav 2:5. Druhou jsme již vyhráli 4:3. A na začátku třetí jsme se dočkali ve třetí minutě vyrovnávací branky na 8:8. To ale bylo vše... Dva rychlé góly během následujících 50vteřin nás definitivně srazily do kolen. Soupeř pohodlně kontroloval výsledek a přidával gól za gólem. Třetí třetina tedy skončila 3:7 a celkově zápas 9:15. Pro diváky rozhodně zajímavá podívaná, 24 branek v jednom zápase...no není to náhodou nějaký rekord?

Byl čas na oddych a analýzu co všechno bylo špatně...a nejlepším místem byl oběd v dobré restauraci... Po návratu do haly nám mohl trošku spravit náladu výprask Otrokovic B od Bučovic...výsledek 0:17 je ukrutný.

Další soupeř byl SK Florbal Sivice. Historie se trošku opakovala, tentokrát ale padalo méně gólů. Skóre po třetinách 0:1, 4:3 a 0:5 by zasluhovalo asi vysvětlení. První třetina byla hodně vyrovnaná se spoustou šancí na obou stranách. Naši střeleckou smůlu ale protrhl až šťastným gólem Borda. Ve druhé třetině jsme dvakrát vedli a to 2:1 a 4:3 a diktovali tempo zápasu.... Srovnáno na 4:4 bylo po gólu v našem oslabení a soupeř začal být čím dál víc na koni. Třetí třetina byla hodně nešťastná...postupně ustávaly naše šance a soupeř důraznou hrou získával převahu, kterou i za pomocí našich dvou oslabení postupně zužitkovával k úplnému obratu zápasu na výsledek 4:9.

Slavkovská hala s netypickými rozměry 35x20m nám moc neseděla. Prostoru na kombinace je velice málo a při rozehrávce není času nazbyt. Na další ligové zápasy na tomto hřišti 17.10. se musíme každopádně lépe takticky připravit...

!!! Trénink čtvrtek 8.10. v 18.30 a v sobotu 10.10. od. 19:00 !!!

21.9.2009, Danik

Vydřené 3 body sedmi statečných na začátek nové sezóny

Loňský čtvrtý tým třetí ligy FATR Dubňany byl prvním, který měl letos prověřit naše kvality. Z naší strany se stal zápas bohužel utkáním neproměněných šancí... První třetina skončila téměř nerozhodně 1:1...tedy nebýt našeho zaváhání 4 vteřiny před jejím koncem a chybě v rozehrávce... Takže 1:2. Druhá třetina byla z naší strany nemastná neslaná a i přes šance jsme ji prohráli 0:2... Třetí třetinu jsme sehráli asi nejlépe...brankou v jedenácté minutě jsme konečně přidali k našemu náporu i góĺ a poslední minuty zápasu dostali soupeře pod velký tlak...bohužel opět bez vstřelené branky...a že těch vyložených šancí bylo... Ze samotného výkonu a nasazení jsme mohli mít dobrý pocit...byla to otevřená partie...a jen se sedmi hráči v poli(z toho dva marodi...) nemohl proti kompletní lavičce domácích čekat nikdo žádné zázraky...ale i tak prohra mrzí...hlavně když každý cítil, že tento soupeř byl rozhodně k poražení...

Po půlhodinovém odpočinku nás vzápětí čekal další mač proti loni druholigovému Vsetínu. Jednalo se o zajímavou přestřelku plnou zvratů...Tedy z mého pohledu brankáře to bylo trošku psycho. Nelichotivé skóre 3:5 po první třetině nevěstilo nic dobrého. V Polovině zápasu jsme ale již vedli 6:5 a vše vypadalo tak nadějně... Ale jen abychom vzápětí opět prohrávali 6:7 a po vyrovnání na 7:7 znovu až 7:9... Ani to však nebyl konec a střelec zápasu Lukáš přidal do konce třetí třetiny do sítě soupeře další 3 góly na konečných 11:9 .

Zhodnocení? Z pohledu nováčka, kterému jde v této sezóně o udržení, to po prvních zápasech vypadá, že máme o co hrát a zahrajeme si letos opravdu výborné zápasy.

!!! V sobotu 26.9. 19:00 snad už první normální ténink !!!

17.9.2009, Danik

Čeká nás letošní první mistrák v Dubňanech

Po velmi vydařeném tréninkovém turnaji minulý týden v Bystřici nás čeká letošní první ligový start. K zápasům do Dubňan můžeme odjíždět s čistým svědomím...letní soustředění na výbornou, po dobrém výkonu 2.místo na HP 2009 nám dává důvod k optimismu. 11:30 se utkáme proti SFK Slovácko-FATR Dubňany a 13:30 proti áčkovému MEZ Vsetín. Captain rozešle info o odjezdu.

2.9.2009, Danik

!! Tréninky atd. !!

Bohužel teď v 5.9. ještě trénink nebude...v hale probíhají stále jakési opravné práce a nebude v provozu. První setkání tedy až na turnaji 12.9.2009.

17.8.2009, Danik

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2009

team2009

Po individuální letní přípravě nadešel opět čas na společné soustředění. Letos nám k němu výborné zázemí poskytl Hotel Permonik v blízkosti Nového Hrozenkova. Poctivý florbalový trénink, podvečerní tenis, relaxace v hotelovém bazénu (a to nejen nejen v denních hodinách) nenechává nikoho na pochybách, že jsme i pro naši první sezónu ve 3.lize stále ten správný team. Do našeho archivu tak přibyla nová řada nesmrtelných hlášek a zážitků...

První šanci na finální vyladění formy nám může dát 12.září turnaj pořádaný Tiskem...účast?? Ohlasy prosím do diskuze...

První ligové zápasy v nejvyšší jihomoravské soutěži sehrajeme již 19.9.2009 v Dubňanech. Soupeřem nám budou hráči z SFK Slovácko-FATR Dubňany a TJ MEZ Vsetín.

2.5.2009, Danik

ZAKONČENÍ SEZÓNY 2009

team2009

K posledním dvěma zápasům do blízkého Zlína jsme si jeli pro potvrzení naší pozice pro postup do 3.ligy.

V prvním zápasu nám proti Vsetínu chybělo nasazení a zápal z minulého týdne...hodně byla znát únava našich středů - Dava po tenisu a Hagi teda nevím z čeho. Přesto jsme se prvním gólem sezóny našeho kapitána ujali vedení a Dava ještě poté zvýšoval na 2:0... Tím jsme ale náš gólový příděl vyčerpali a dál už skórovali jen hráči Vsetína. Výsledek 2:4 odpovídá našemu nemastnému a hlavně neslanému výkonu...třeba takový Wiky se vůbec nezapotil.

Po dobrém obědě jsme nastupovali proti odpočatým a hlavně po naší minulé výhře nažhaveným mladíkům z Otrokovic. První branku jsme bohužel inkasovali již za 19 vteřin po rychlé kombinaci posil z otrokovického áčka a družstva juniorů. Tato "dvojka" byla pro vývoj zápasu opravdu klíčová. Tito hráči vstřelili všechny branky Otrokovic... Převaha domácích byla v celém průběhu zápasu patrná, ale nějaký ten čestný gól jsme si sice možná zasloužili, leč neskórovali. Po dvou odehraných třetinách ještě nebylo skóre tak hrozivé...odpadli jsme až ve třetí třetině, kterou jsme prohráli 0:4 a zápas tak skončil celkově 0:7, což je po našem minulém vítězství zpět i s úroky...

A konečné zúčtování? K udržení našeho celkového druhého místa ve Zlínské lize 2009 nám dopomohla porážka Vsetína v jeho posledním zápase s Počenicemi "B". Vzhledem k našemu většímu počtu bodů, než mají také na druhém místě v paralelní Jihomoravské lize mužů hrající Ratíškovice, je možnost našeho POSTUPU DO 3.LIGY MUŽŮ JISTÁ .

Lepší tečku za naší čtvrtou florbalovou sezónou jsme si nemohli přát. Doufejme jen, že si florbalovou radost budeme nadělovat i v příštím ročníku 2009/2010.

Díky všem za podporu a v příštím roce nashledanou!!!

26.4.2009, Danik

POSLEDNÍ KROK...

Na nedělní zápasy jsme odjížděli oslabení proti sobotě o dalšího útočníka jen v osmi hráčích + brankář. Soupeři ze středu tabulky nás tak měli šanci potrápit...

První ranní zápas proti Hluku ale rozptýlil naše obavy. Útočníci zůstali při chuti a obrana byla v pohodě... O vedení 2:0 jsme sice záhy přišli, ale opět rychle soupeři utekli na 4:2 a s přehledem si hájili dvoubrankové vedení až na konečných 6:4.

Z nasazení a rychlých kombinací Zlína jsme měli větší obavy. Pro nás byl výhodou menší rozměr hřiště ve Valašských Kloboukách... Zabetonovaná obrana téměř žádnou střelu na naši branku nepustila. Přibývalo jen "razítek" na nohách obětavých útočníků a obránců. Naopak klasika z naší strany... Lukáš a Dava v breakových situacích opět neomylní a my bránili po dvou třetinách vedení 3:0. Zlínu se nic kloudného vymyslet nepovedlo. Až ke konci zkusil přidat na důrazu v osobních soubojích, ale snížení na 2:4 přišlo až ve třinácté minutě a závěr tak nebyl problém si pohlídat.

Dvanáct bodů za jeden víkend je rekordem, který je pro nás zvlášť cenný. V oslabené sestavě by si na plný počet bodů vsadil jen málo kdo... Za týden při závěrečném ligovém turnaji ve Zlíně ale teprve půjde o všechno. V přímém souboji o první tři místa tabulky Zlínské ligy mužů se střetneme v 9:00 se Vsetínem a poté znovu v 12:45 s družstvem Otrokovic. Jestli se podaří ten "poslední krok" budeme vědět již příští týden....

25.4.2009, Danik

POLOČAS VÍKENDOVÉHO MARATONU

Radši napíšu pár řádků už dnes...kdo ví co bude zítra. Dnešek byl v superlativech. Očekávání byla různá a díky naší dost "okleštěné" sestavě se našlo i pár pesimistů, ale sobota se nám opravdu vydařila.

Zápas s prvním družstvem tabulky Otrokovicemi "B" jsme si pohlídali. Patřil nám úvodní gól utkání což bylo velmi dobře...soupeř s námi musel počítat. V závěrečné třetině jsem pak dokonali obrat z 1:2 na 3:2 a konec zápasu si pohlídali...teda až na tutovku kdy otrokovičtí mohli 15 vteřin před koncem skŕovat do prázdné branky... Celkově super kolektivní výkon - i když střelec byl jen jeden.

Druhý zápas byl od začátku pro nás dost neurovnaný. Soupeř na nás nastoupil dost zhurta a záhy to bylo 0:1. Postupně jsme se ale začali otrkávat a ani dva laciné góly do naší branky (prej za ně můžu já) již nemohly zastavit brankostroj našeho prvního útoku = výhra 10:4. Gratulace Lukášovi k jeho dnešnímu kanadskému bodování 9+1 a vrchnímu "nahrávači" Davovi k 1+6.

V neděli pokračujeme...držte palce!!!

12.4.2009, Danik

POSLEDNÍ LETOŠNÍ DOMÁCÍ TURNAJ

Shodou nepříznivých okolností se nám závěr letošní sezóny nepěkně zahustil... Šňůra ligových zípasů nám začíná domácím turnajem 19.4. v Sušil aréně a pokračuje 25.4. turnajem ve Zlíně, 26.4. turnajem ve Valašských Kloboukách a koněčně 2.5. velké finále opět ve Zlíně. Soupeři jsou těžcí, naše sestava díky nikým neplánovaným termínům turnajů spíše děravá...no uvidíme jak to s námi zamává. Pozdní termíny svědčí "B" družstvům Vsetína a Otrokovic...jejich "Áčka" již sezónu dohrála, takže se máme na co těšit...

V sobotu 18.4.2009 je klasika trénink od 19:00. První půlhodinka procvičení techniky a všech třinácti tajných signálů pro standardní situace. Potom v "tréninkovém" tempu mač proti Rychlovu.

12.4.2009, Danik

ZÁVĚR SEZÓNY SE BLÍŽÍ

Shodou nepříznivých okolností se nám závěr letošní sezóny nepěkně zahustil... Šňůra ligových zípasů nám začíná domácím turnajem 19.4. v Sušil aréně a pokračuje 25.4. turnajem ve Zlíně, 26.4. turnajem ve Valašských Kloboukách a koněčně 2.5. velké finále opět ve Zlíně. Soupeři jsou těžcí, naše sestava díky nikým neplánovaným termínům turnajů spíše děravá...no uvidíme jak to s námi zamává. Pozdní termíny svědčí "B" družstvům Vsetína a Otrokovic...jejich "Áčka" již sezónu dohrála, takže se máme na co těšit...

V sobotu 18.4.2009 je klasika trénink od 19:00. První půlhodinka procvičení techniky a všech třinácti tajných signálů pro standardní situace. Potom v "tréninkovém" tempu mač proti Rychlovu.

2.4.2009, Danik

!! P O Z O R !!

Nedělní turnaj 5.4. ve Valašských Kloboukách bude na 99% ODLOŽEN!! Důvodem je meningoková nákaza a následná hospitalizace hráče pořádajícího teamu Val. Klobouk... Ostatní jejich hráči jsou preventivně na antibiotikách... Detaily z emailu si můžete přečíst ZDE.

V sobotu 4.4.2009 je klasika trénink od 19:00!!!

14.3.2009, Danik

Šest bodů z Valašských Klobouk

První orelský soupeř byl z Nivnice... Do zápasu jsme nastoupili velmi aktivně a byl to Hagi kdo byl hvězdou prvního dějiství. Gólem z druhé minuty nás dostal do vedení a pak v sedmé zvýšil na 2:0. V dobrém rozmaru jsme první třetinu vyhráli 3:0 a nemělo to chybu. Ve druhé třetině nám ale v rozmezí páté a šesté minuty zatuhl úsměv na rtech... Uspokojení z pohodové první třetiny vykonalo své a my inkasovali čtyři rychlé góly a po řadě našich neproměněných šancí jsme ještě jeden dostali "do šatny" a byli se skóre 3:5 na ručník. Všichni jsme ale věřili, že to zvládneme a nebojácně nastoupili do finále... Po třech minutách již bylo srovnáno a po zbytek třetiny jsme nadále zvyšovali tlak... Gól ale nepřicházel a v čase 12:32 ještě přišla rána pod pás po hloupém faulu Sama... Byli jsme tedy odhodláni alespoň ubránit remízu. Naštěstí byl Pája proti a v oslabení vsítil vítezný gól v čase 14:30.
OPRAVA: Záchrana přišla až v podobě takticky promyšleného faulu Sama v čase 12:32 a našeho následného oslabení...ve kterém již Pavka snadno třicet vteřin před koncem vsítil vítězný gól utkání.

Remíza by byla pro Nivnici asi spravedlivější, ale na to se historie neptá...

 

Druzí orlíci byli z Kunovic a dobře věděli, že s nimi máme z minulého zápasu nevyřízené účty. Tentokráte jsme si góly rozložili rovnoměrněji. Poctivou hrou jsme získali v první třetině vedení 2:0. Hřebíčkem do rakve Kunovic byla perfektně zahraná situace při odloženém vyloučení a naší power-play "šest na pět" která zvýšila naše vedení na 3:0. Zpoza branky ještě se štěstím (a mé chybě) snížili kunovičtí na 1:3 ale Lukáš vše zpečetil ve dvanácté minutě gólem na 4:1 a bylo hotovo...tedy téměř. Pája plný sebevědomí, po svém dnešním vynikajícím výkonu, si ještě před domácí brankou hrál na "technika" a dovolil tak poslední korekci skóre na 4:2. Výborný výkon, průběh zápasu plně pod naší kontrolou = zasloužené vítězství.

A co dál? Na naše první místo v tabulce Zlínské ligy je hezký pohled. Závěr sezóny ale ještě bude hektický a ty opravdu těžké zápasy nás teprve očekávají. Teď máme tří týdenní pauzu, pak ale následuje smršť - přehled ZDE.

Tréninky klasika...každou sobotu od 19:00 (Hagi???)

1.3.2009, Danik

Šest bodů z Uherského Brodu

Letošní druhé derby proti Sokolům z Bystřice jsme zahájili v dobré pohodě. V páté minutě jsme sice inkasovali první branku, ale nikdo to nebral tragicky... Cítili jsme, že se to poddá a skutečně od osmé minuty kdy jsme dali vyrovnávací gól jsme měli zápas pevně v rukou - Tisko ani moc nezlobilo. První třetinu jsme vyhráli 3:1, ve druhé pojistili náskok dalším gólem a hřebíček do rakve přidali hned v první minutě třetí třetiny. Jedno z těch "klidnějších" derby skončilo k naší naprosté spokojenosti výhrou 5:2.

Druhý zápas jsme sehráli proti omlazené sestavě Bojkovic a museli jsme hrát naplno. Obměna jejich družstvu rozhodně prospěla. Hra byla hodně nahoru dolů, obrana i útočníci hráli bez větších chyb... Vyzdvihl bych naši šikovně sehranou přesilovku - dobře se na ni dívalo a ještě skončila gólem.

Nejlépe to dnes ale stejně zhodnotil Borda, mrkněte do diskuze...

Další mistrák nás čeká 14.3. ve Valašských Kloboukách. Bude ale jen pro ranní ptáčata - 9:00 začínáme proti Nivnici a potom 12:45 pro Orlům z Kunovic - no trošku jim poslední dobou ostatní družstva přistřihla křidýlka.

V sobotu klasicky od 19:00 trénink. První hodinka dril pod vedením Hagiho, pak mač proti klukům z Rychlova.

4.2.2009, Danik

Výhled na únor a březen...

Domácí turnaj v "naší" Sušil aréně nám přinesl tři body za výhru nad Valašskými Klobouky a nula bodů za prohru 2:3 nad Zlínem. Rozebírat to nemá moc smysl...prostě se stalo, příště musíme hrát líp .

Kolem dalších ligových zápasů jsou právě díky zlínskému družstvu zmatky... Původní termín dalšího kola 14.2. je zrušen(nezajistili halu) a náhradní termín zatím není znám-asi duben? Jisté jsou tedy naše další zápasy až na přelomu února/března - pravděpodobně 1.3. - hlášenka ještě nedorazila...soupeři budou Sokol BpH a Bojkovice.

Každou sobotu je trénink od 19:00!!! První hodinka OPRAVDOVÝ trénink pod vedením velmistra Hagiho, poté volný mač proti klukům z Rychlova...

11.1.2009, Danik

Turnaj 9. a 10.kola za námi...

První utkání proti Hluku "B" pro nás bylo zbytečnou ztrátou... Po dlouhé ligové pauze jsme vlastní nepozorností po pěti minutách prohrávali 0:2. Za dalších sedm minut bylo ale vedení 3:2 na naší straně... Druhou třetinu jsme na tutové gólové šance vyhráli snad 15:2, ale na vstřelených brankách se to vůbec neprojevilo a padlo pouze po gólu z každé strany... Ve třetí třetině jsme rychle odskočili přece jen na dvou brankové vedení a zápas dále kočírovali před brankou soupeře...ale již bez dalšího úspěchu. Pět minut před koncem jsme se zbytečně zatáhli do obrany...přestali hrát to co nás dělalo 4/5 zápasu lepší a bylo zle... Hluk naopak dokázal vyvinout velký tlak a nutno přiznat, že z něj zaslouženě těžil a půl minutu před koncem srovnal na konečných 5:5. Kdo viděl jejich druhý zápas s Počenicemi zjistil, že to nebyla náhoda. Dvě třetiny z jejich hry doslova bolely oči aby v poslední třetině otočili zápas z 1:5 na 6:5!!!

Druhým soupeřem nám byl Vsetín "B". Po dobrém obědě při kterém jsme vtípky zahnali chmury po první remíze jsme byli odhodlaní urvat každý bod a nemělo to být lehké... První desetiminutovka nás o tom přesvědčila. Vsetín nás od počátku dostal pod tlak a my se bránili jen ojedinělými výpady... Spusta zblokovaných střel, minimálně tři tyčky a jedno břevno...něco jsem chytil i já, no nebylo to veselé... Pak ale v jedenácté minutě jsme v rozmezí deseti vteřin vsítili dva góly a obraz zápasu se úplně otočil... Vsetín sice pořád hrál a tlačil, ale my jsme dávali góly a že to byly parádní kombinace. První třetinu jsme vyhráli 3:1, druhou dokonce 5:1! Ve třetí třetině až do třinácté minuty padlo jen po jednom gólu z každé strany. Potom Sam vyprovokoval "hon" na desítku...a obrana se trošku rozpadla. Vítězství jsme uhájili s přehledem...ale to skóre mohlo být určitě lepší než konečných 9:7 (a Samova ruka v sádře).

V sobotu 17.1. klasický trénink!!! Za další týden v neděli 25.1. pořádáme náš první ligový turnaj sezóny v bystřické Sušil aréně.

5.1.2009, Danik

Vítejte v novém roce 2009!

Sobota 10.1.2009 - liga opět v Bojkovicích
- 9:00 zápas proti Hluku
- 14:00 zápas proti Vsetínu

Snad nám dlouhá pauza mezi zápasy moc neuškodí:) Trénink v sobotu 10.1. tím pádem není...

12.12.2008, Danik

Sobota 13.12. trénink klasika 19:00!!

+ hrajeme přátelák proti bývalým juniorům Holešova + jedna pětka z Tiska

Sobota 20.12. liga v Bojkovicích - Květná (10:15), Počenice (12:45)

Sobota 29.12. - Vánoční turnaj v Holešově

- 10:00 proti FBC Orel Boskovice
- 12:40 proti FBC Slow Shoes Hulín
- 14:00 proti družstvu Křídla Bufetů

24.11.2008, Danik

Tři body z Morkovic...

V prvním zápase jsme sehráli již celkově osmé derby s bystřickým TJ Sokol. Po velmi vyrovnaných dvou třetinách jsme ve třetí odskočili o dvě branky a rozdíl udrželi až do konce zápasu - 6:4. Vítězstvím si tak prodloužili o další zápas naše letošní tažení, které začalo v září vítězstvím na bystřickém Raab Cupu...

Další zápas byl úplně jiný. Po dobrém obědě jsme vstup do utkání moc nezvládli...po minutě a půl se Kunovice mohly radovat po dvou rychlých přečísleních na jeden dotek z vedení 2:0... Chvilkové uspokojení z pěkných akcí je o vedení vzápětí připravilo... Naši útočníci toho hned využili a ve třetí minutě už bylo 2:2... Začínalo se znovu. Další gól byl jeden z těch - "1x za 10 let". Míček se mi ztratil v odlesku slunce na parketách... Sam naštěstí stihl zařídit do konce první třetiny vyrovnání na 3:3. Druhá třetina byla již daleko obezřetnější...padl jen jeden, nutno uznat také šťastný gól do sítě kunovického gólmana... Třetí třetina byla divoká. Přišli jsme po smolné teči před naší brankou o vedení 4:3. Ustáli trestné střílení. Pak po další vlastní tečí na 4:5 aby Borda vzápětí srovnal na 5:5... V samém závěru po přísném oslabení (ve světle tohoto 2 minutami nepotrestaného zákroku zcela určitě, viz, video) jsme čtvrt minuty před koncem inkasovali na konečných 5:6. Zápas to byl určitě zajímavý, poučný a charakter utužující - no příště si to vynahradíme

Příští liga bude v čase předvánočním v sobotu 20.12. v Bojkovicích. Čeká nás Květná (10:15) a repete s Počenicemi (12:45). Tak ať si nadělíme hezkého Ježíška!!!

10.11.2008, Danik

Sobota 15.11. trénink klasika 19:00!!

+ přátelák se Zlínem, které předtím hraje s Tiskem...

Nedělní ligové dvojkolo proběhlo hladce... Dvě jasné výhry nad Nivnici a Bojkovicemi potvrdily dobrou formu a herní pohodu našeho teamu. Dava se rozhodl kandidovat na titul "nejlepší nahrávač roku 2008". Jeho kanadské bodování 3+12 po čtyřech zápasech mluví samo za sebe. V kombinaci se Samovou statistikou 9+0 a 5+3 Lukáše je na dobré výsledky zaděláno. Více než prospešný byl pro nás návrat Páji a Drábečka do sestavy...

Příští ligové dvojkolo v Morkovicích 23.11.2008. Čekají nás "úporně" hrající Kunovice, kterým teď o víkendu V.Kloubouky předvedly, že o tomhle florbal není... V druhém zápase se těšíme na derby proti bystřickým Sokolíkůmwink

 

22.9.2008, Danik

Na úvod sezóny dvakrát výhra

Nedělní první ligové zápasy v Kunovicích dopadly nad očekávání dobře. První zápas proti Počenicím byl díky malému hřišti pro nás v šíleném tempu... Po rychlém vední 1:0 se skóre otočilo na 1:2...ale poctivou hrou bylo zvráceno až na konečných 4:2. Ve druhém zápase s Uh.Brodem nám bylo hůř... Útočníkům se nepodařilo snad z deseti jasných gólovek vytěžit víc než jeden úvodní gól. Stačilo pár chyb a najednou bylo skóre 1:4. Pořád jsme ale měli více ze hry a v dalších minutách jsme se přece jen před brankou hostí začali prosazovat až k exibičnímu obratu na 8:4... Broďani ještě snížili před koncem na 8:5, ale to již bylo rozhodnuto. Parádní teamový výkon...není co dodat.

Další ligové zápasy hrajeme až za dlouhých 7(!) týdnů ve Valašských Kloboukách proti Nivnici a Bojkovicím...snad nám forma vydrží .

V sobotu 27.9. trénink v Sušil Aréně...takže MAXIMÁLNÍ účast pánové

15.9.2008, Danik

Vítězství na Hostýnském poháru 2008 !!!

Původně jen s cílem se trošku sehrát pro první ligové zápasy jsme v sobotu 12.9. nastupovali v Sušil aréně do turnaje pořádaného TJ Sokol BpH. Postupně jsme ale všechny naše soupeře porazili a celý turnaj po zásluze vyhráli . Zvlášť cenná je pro nás finálová výhra s Hranicemi n.M. Celý zápas jsme dotahovali úvodní tří gólovou ztrátu... V posledních dvou minutách jsme zvrátili nepříznivý stav z 3:5 na 4:5 a 20 vteřin před koncem v power-play srovnali na 5:5. V trestných stříleních se naši elitní střelci Dava a Hagi na rozdíl od hranických nemýlili a bylo rozhodnuto.

Vzhůru tedy do nové sezóny k dalším dorým výsledkům

Fotogalerie ZDE, krátké videjko z oslav TADY.

8.9.2008, Danik

Čtvrtá sezóna sezóna našeho ZFT právě začíná!!!

Letos jsme tradičně neponechali v naší přípravě nic náhodě a absolvovali náročné vysokohorské soustředění těsně pod nejvyšším vrcholem Jeseníků. Kdo by si chtěl osvěžit vzpomínky - malá fotogalerie ZDE.

Co nás v letošní sezóně čeká?

- 13.09.08 - rozehřívací turnaj na úvod sezóny pořádaný Tiskem
- 21.09.08 - první ligové kolo nové sezóny v Kunovicích!!! 11:15 zahajujeme proti SK Počenice B a v 16:15 proti Orlům z Uh.Brodu (kompletní rozpis sezóny ke stažení ZDE).
- Tradiční sobotní tréninky 19:00 - 21:00 v Sušil aréně.

Obsazení Zlínské ligy mužů 2008/2009:

1. FbC Květná
2. FbC Orel Nivnice
3. FbC Orel Uherský Brod
4. FBC Sokol Bojkovice
5. FBC TJ Sokol Bystřice pod Hostýnem
6. FBC Zlín
7. Fbk Devils Sokol Valašské Klobouky
8. FBK Kunovští Orli
9. Panthers Otrokovice B
10. SFK Kozel Počenice B
11. Slovácký FBK Spartak Hluk B
12. TJ MEZ Vsetín B
13. Zásobování Florbal Team

Nejpočetnější tabulka...spousta nových mužstev...co více si můžeme přát.

21.4.2008, Danik

Tak, naše třetí florbalová sezóna je velmi úspěšně za námi. Její zhodnocení proběhlo k všeobecné spokojenosti v sobotu, tedy někteří její hodnocení protáhli až do nedělního rána.

Naprosto vyrovnanou bilanci našich ligových zápasů by nám mohli leckteré týmy závidět. Mrkněte níže na konečnou tabulku Zlínské ligy 2007/2008:

1.   FbC Dolní Němčí - postup
24
17
2
5
143:80
53
2.   Panthers Otrokovice B
24
16
5
3
121:58
53
3.   Slovácký FBK Spartak Hluk
24
16
2
6
163:106
50
4.   TJ MEZ Vsetín B
24
13
3
8
144:138
42
5.   Zásobování Florbal Team
24
11
2
11
125:127
35
6.   SFK Kozel Počenice B
24
9
4
11
101:93
31
7.   FBC TJ Sokol Bystřice p/H
24
7
1
16
98:124
22
8.   FBC Sokol Bojkovice
24
5
3
16
73:155
18
9.   FbC Květná - sestup
24
2
2
20
80:167
8

Kromě Dolního Němčí a Otrokovic "B" jsme minimálně jednou porazili každý tým v soutěži, s otrokovickými Pantery "B" se nám podařilo uhájit dvě cenné remízy 6:6.

Děkujeme všem věrným divákům a sponzorům za podporu v letošním roce a těšíme se ve Zlínské lize mužů 2008/2009 nashledanou

FLORBALU ZDAR A ZÁSOBOVÁNÍ ZVLÁŠŤ

29.3.2008, Danik

V letošním ročníku jsme předposlední dvojkolo odehráli v domácím prostředí Sušil arény. Většinou nám její prostředí velmi svědčí, ale tentokrát to nebylo nic slavného a poprvé v sezóně jsme prohráli oba zápasy...

Prohra 3:4 s béčkem Počenic byla nemastná neslaná. Po dlouhé herní přestávce se nám vůbec nedařilo kombinovat a i nasazení nebylo optimální. Prohra, která nás může hodně mrzet, soupeř rozhodně nebyl k neporažení...

O to víc jsme byli nažhavení na druhý mač s "mateřskou školkou" Dolního Němčí. Nevím jak jinak nazvat jejich "trapný" věkový průměr necelých 23 let . Máme s nimi již své zkušenosti a hlavně maximálně pasivní bilanci vzájemných utkání . První třetina se nám povedla na výbornou. Vedení 3:0 řádně vyšponovalo nervy puberťáků hrajících proti nám...až za mez kterou byl rozhodčí ochoten tolerovat a následovala řada trestů za sprosté urážení a nesportovní chování...holt prohrávat se chlapci ještě budou muset naučit... Přesilovky nám ale paradoxně vůbec nepomohly...spíše jsme jimi byli zaskočeni!? Jejich úspěšné ubránění přidalo ještě více na obrátkách ofenzivy mladíků... Potom přišla pro nás osudná 11.minuta, ve které jsme promarnili jasnou šanci skórovat a následně během 40 vteřin třikrát lacině inkasovali (no za některé góly si budu muset řádně posypat hlavu popelem) a zápas byl prostě v čudu...

Zakončení sezóny nás čeká 19.4. v Morkovicích. Soupeře máme ideální... Derby s bystřickým Sokolem - už se na Vás chlapci moc těšíme. A druhý zápas proti Hluku - letošní bilance 1:1 na zápasy, ale posledně jsme dostali klepec, takže Vám máme co vracet!!!

10.3.2008, Danik

Nedělní rozcvička s Tiskem skočila očekávaným výsledkem a už méně očekávaným rozdílem ve skóre 4:3 Možná trošku dravější mač byl ale příjemným zpestřením jinak nudného dopoledne. Pro příště by jen ten závěr mohl být méně vyhecovaný... S Otrokovickým Béčkem to bylo taky fajn utkání, jen naši útočníci nebyli schopní překonat skvělého gólmana soupeře Zápas jsme si užívali...výsledek 4:10 je možná krutý, ale svědčí o převaze otrokovických mladíků. Věkový průměr 19let, proti našemu přes třicítku byl v rychlosti trošku poznat.

Gratulace Oliverkovi k jeho nové sestřičce, která se mu dnes narodila

18.2.2008, Danik

Už jen šest ligových zápasů nám zbývá do konce sezóny 2007/2008 po 17. a 18. kole Zlínské ligy sehraném v domácí Sušil aréně.

V našem prvním zápasu byly první dvě třetiny vyrovnané a FbC Květná nám rozhodně nedala nic zadarmo. Ve 3.třetině se nám ale jejich odpor podařilo zlomit a závěrečná třetina skončila 6:0, celkově tedy výtečný výsledek 8:2.

V dalším zápase nás čekal soupeř z nejtěžších - Slovácký Fbk Hluk. První třetinu jsme se střídali v jednobrankovém vedení. V 5.minutě druhé třetiny srovnali na 3:3 a za dalších pět minut po dvou rychlých akcích "na Ludvu" získali vedení 5:3. Na konci třetiny přečkali i trestné střílení po hře v brankovišti? a měli dobře nakročeno... Ale vše mělo být jinak. Soupeř ukázal v čem je jeho síla a hlavně dobrou kombinací v celé šířce hřiště a důsledným forčekingem nás dostal tam kam chtěl... V osmé minutě byl stav již 5:6. Pak se v čase 11:48 stalo, stručně řečeno, "hóódně věcí najednou" a bylo po zápase. Celkové skóre ještě v závěrečném oslabení korigoval Lukáš na 6:9.

Večerní posezení u "Živase" bylo jedno z těch vydařenějších, všíchni se dobře bavili...no týmový duch nám rozhodně nechybí a to je to hlavní .

Na další zápasy jedeme na SPŠ do Zlína. Nejprve nás čeká rozcvička s Tiskem, potom těžký zápas s Pantery, no jsem zvědav jestli bude další remíza nebo to některé družstvo zlomí ve svůj prospěch .

27.1.2008, Vik

Tak, další ligové kolo za námi... Já ze svého pohledu musím říct, že na mém nejmíň oblíbeném místě, kde se turnaje pořádají... Pořád nějak nemůžu zapomenout na betonové schody bojkovické tribuny, které jsem navštívil po krátkém nekoordinovaném letu vzduchem minulý rok. A i teď jsem se moc netěšil, a průběh turnaje mi dal za pravdu.

Začátek s Bojkovicemi, které jsme opravdu nepodcenili, a makali naplno, ukázal, že nějaký ten útočný potenciál v týmu máme, a nebojíme se ho použít. Druhý útok potvrdil své kvality v letošním ročníku, a vytáhl se úctyhodným počtem kanadských bodů... Škoda Davova kotníku, mohlo to být ještě lepší. Výsledek je snad nejlepší v historii, a nula na Daníkově kontě je toho jen důkazem. Zlepšuje se věkem, jako víno..zraje :) Ale měl tentokrát před sebou i slušnou obranu, která samozřejmě podporuje i sqelý útok. nemá cenu moc psát, prostě 11:0

Ovšem o druhém zápase se toho dá napsat dost. Bohužel už na tribuně nevydržel Mr.Šíma, a myslím, že tyhle zápasy, vyhecovaného týmu Dol.Němčí, by vidět měl. A jako delegát a šéf soutěže, by měl vyvodit nějaké důsledky.

Jsou to mladíci, kteří jsou rychlejší, důraznější, a myslím, že nemají zapotřebí takhle hrát. A hlavně takhle se chovat. To podtrhuji... My to hrajem ,,hlavně" pro zábavu, a tohle nebavilo určitě nikoho. Když Lukášovi na každou kličku přijde sekera přes hokejku, když Karlose borec oběma rukama už po x-té žduchne oběma rukama za mantinel, když jejich trenér ze střídačky křičí jen ať do nás pořádně zajíždí, a rozhodčím je to fuck... Jak jsem se na začátku zmínil o tribuně a schodech, moc nechybělo ani tentokrát. Spousta našich hráčů si prohlídla dost zblízka mantinel a místo za ním, určitě jsme si přivezli hodně modřin a spálené kůže... Asi jsme je k tomu naší dobrou hrou donutili, jinak by nevyhráli... Ale co je moc, to je moc. Vedli jsme 2:0, pak se to zlomilo, průběh zápasu byl hodně vypjatý, měli štěstí, a prostě tím důrazem před brankou dokázali dopravit míček do naší sítě... Ještě nikdy jsem neuvažoval o tom, že bych soupeři po zápase nepodal ruku, ale tentokrát vážně jo. Bohužel, jestli takhle budou hrát, kouká z toho spousta trestných minut, i pro ostatní týmy :) Výsledek 4:7, dále už radši bez komentáře...

Díky posunutému termínu druhého turnaje, budeme teď chvíli o něco blíž k našim soupeřům před námi v tabulce.

Taky gratulace k bodíku Tiska, už si to zasloužili...

Další ligu pořádáme my, v sobotu 16.2., tak do té doby vyléčit rány, snad nebudem potřebovat hokejovou výbavu... Urvem další body, doma nám to vždycky jde...

13.1.2008, Danik

Repete ligových zápasů se soupěři ze Vsetína a Otrokovic dopadlo po měsící a půl téměř na chlup stejně. Ten chlup bylo vylepšení výsledku o jeden gól se Vsetínem na 9:4 a klidnější cesta k remíze s Otrokovicemi 6:6. No kdybych to Lukinovi v posledních deseti vteřinách líp hodil tak kdo ví... Čtyři body se soupeři, kteří jsou v tabulce před námi na úvod roku rozhodně potěšily a navnadily k dalším ligovým zápasům. Střelecky se útočníkům opět dařilo - gratulace Lukášovi k super 6+2, Koníkovi k 2+3 a hlavně Hagimu k jeho neskutečným 2+1.

Další liga náš čeká v Bojkovocích 26.1. - pořádá Dolní Němčí. Opět to nebudou žádné odpočinkové zápasy. Čeká nás od 11:15 "rozvička" s Bojkovicemi - letos vyrovnaná bilance 1:6 a 5:1. Pak od 14:00 duel s "hokejisty" z Dolního Němčí. Osobně bych si pro tento zápas vzal poučení z Vánočního turnaje v Holešově, kde dostali "na prdel" od Panterů, moc se mi ten zápas líbil

20.12.2007, Dave

Pro všechny naše přátele a sportovní soupeře, kteří nás mají rádi pěkné Vánoce a mnoho štěstí v Novém roce. A přátele, do Noveho roku, ti co to občas přehánějí mám vzkaz: NEŽERTE TO TOLIK, je to jen hra!!!

Kapřík s námi a zlé pryč.
Capt. Dave

6.12.2007, ViK

Čau týme, malá rekapitulace toho, co nás čeká do konce měsíce...a roku.

15.12. v sobotu pořádáme ligový turnaj, začínáme v 8:00h přípravou haly, a hrajem v 9:00h s Květnou, a v 11:30h s Počenicemi. Los je myslím opět příznivý, takže ke konci roku by jsme měli být s bodovým ziskem spokojeni...
21.12. vychází bystřický Zpravodaj, který otiskne malý článek o nás, takže neváhejte, kupujte a archivujte pro potomky
25.12. se koná tradiční, myslím že už asi 15. ročník výletu na Hostýn, spojený samozřejmě s ochutnávkou z vlastních zdrojů ovocných stromů... Známe všichni občerstvovací stanice, a náročný závěr na Kolibě v Lázních... Odjezd od Alberta 13:30h.
27.12. předběžně pořádá Marky a Karlosem závod z Hostýna na sáňkách ( Tequila Sledge Cup 2007 )... Snad bude sníh... Vyhlášení vítězů letos na jejich nové chatě
29.12. v sobotu, ať se jenom nepije, se zúčastníme Vánočního florbalového turnaje v Holešově, los už proběhl, ve skupině hrajem 8:10h s Bučovicemi,10:10h s Hulínem, 12:50h s Holešovem, pro nás noví a neznámí soupeři. Druhá skupina: Otrokovice, Dolní Němčí, Křídla Bufetů, Tisko... Takže los good, víc mate v emailu...
Silvestr zatím platí v BaruTenisKlub, ale zatím se moc lidí nepřihlásilo, tak ještě uvidíme...

Jinak tréninky každou sobotu 19-21h v Sušil-Aréně.
Tak ať se ke konci roku daří.

27.11.2007, Borda

V neděli proběhlo sportovní klání,
hrál božský tým, Zásobovaní!
Jelo se na Vsetín s jediným cílem,
porazit soupeře velikým rozdílem.
První šel na řadu domácí tým,
jak nás hrát uviděl, nevěřil očím svým.
Asi si teď říkají "Ti hráli jak profíci!"
Váleli jsme s nimi jak popelář s popelnicí!
A po třetí siréně radostí jsme začali skákat
a ti kluci ze Vsetína šli do šatny tiše plakat...

Po malinkém občerstvení začal druhý zápas,
rozhodčí měl zpoždění, byl to trošku trapas.
Nastoupili Panteři, malinko my ztuhneme,
jak však zazní zvuk píšťalky hned se na ně vrhneme.
Ze začátku tahle hra daří se nám velice,
na hřišti my řádíme jak tornádo v Americe.
Ke konci však prohráváme, oni mají o gól více,
o každého zásobovače pokouší se mrtvice.
Oni dali už 6 gólů, my jsme dali jenom 5,
devět vteřin před koncem hroutí se jim celý svět.
Skončil tento druhý zápas, stáhli jsme to na remízu,
doteď z toho oni mají asi pěknou schízu!

P.S. Podzim to byl krásný čas, září, říjen, listopad - už soupeři nezlobte se, nás musí mít každí rád!

22.11.2007, Borda

Brzy přijde neděle, pro tým je to slavný den,
asi kolem oběda do Vsetína přijedem.
Když my do hry nastoupíme soupeři z nás mají strach,
gólama je obdaříme, hrát proti nám je vždy krach!
Až fanynky budou křičet "to jsou krásní páni!",
mají pravdu, jsme to my ZÁSOBOVÁNÍ !!!

10.11.2007, Danik

7.-8.kolo Zlínské ligy mužů proběhlo i tentokráte v "naší" bystřické Sušil aréně. Vyzyvatelé byli v tabulce těsně za námi, bylo tedy třeba mít patřičný respekt...

V prvním zápase s Bojkovicemi byla 1.třetina velmi opatrná a kupodivu skončila bez branek. Utkání mělo podobný průběh jako naše letošní první v Bojkovicích, jen s tím rozdílem, že tentokrát začalo skóre narůstat jen díky brankám našich útočníků. Druhá třetina skončila 2:0 a ani ve třetí jsme neměli polevit... Celkové vítězství 5:1 bylo příjemným překvapením a dobře nás naladilo k dalšímu zápasu, který začínal díky předchozím průtahům již za dvacet minut...

Vůbec organizace celého dvojkola lehce vázla...hřiště malé, mantinely co nikdo neupravoval, chybějící nástěnka s rozpisem...a ani ta voda na trestné lavici nebyla...a že by ji někteří ten den při svých častých návštěvách jistě využili více než před dvěma týdny...

Druhý zápas jsme začali nešťastně inkasovaným rychlým gólem v tuším 22.vteřině po přečíslení dva na jednoho. Dolní Němčí je družstvem, které nám svým stylem hry nesedí a recept jsme marně hledali i dnes. Když se k agresivitě při osobních soubojích stále na či za hranicí pravidel, přidá rychlost mládežníků stále ještě školou povinných, je to pro nás opravdu smrtící koktejl. Krok se soupeřem jsme drželi ale tentokrát vcelku dlouho a nebylo to tak zlé.... Až ve třetí třetině jsme ztratili vyrovnaný stav 2:2 na konečných 2:6.

Příští liga Vsetín, neděle 25.listopadu. Respekt i tentokrát - 13:00 proti TJ MEZ Vsetín B a v 16:15 proti Panthers Otrokovice B, vedoucím týmům naší soutěže.

28.10.2007, Danik

V domácím prostředí "Sušil arény" se nám dařilo vždy a ani včerejší turnaj 5.- 6.kola Zlínské ligy, který jsme pořádali nebyl výjimkou.

První třetina s Květnou, posledním týmem tabulky, nás po ospalém začátku řádně probudila.  Skóre 1:4 po ní vypadalo hrozivě… Soupeře jsme ale během zbývajících dvou třetin dokonale rozebrali a postupně začali diktovat tempo i celou hru. Minutu před koncem zápasu byl završen obrat na konečných 5:4.

Druhý zápas s Hlukem měl mít jiný scénář. Proti prvnímu družstvu průběžné tabulky jsme se z počátku chtěli soustředit hlavně na spolehlivou obranu… První třetina byla velmi vyrovnaná, jediný gól vsítil soupeř po přečíslení 3 na 2. Druhou třetinu se ale začalo dařit našim střelcům, kteří obranu soupeře překonali během deseti minut hned šestkrát a druhou třetinu jsme vyhráli v poměru 6:2 – celkem tedy skóre 6:3 v náš prospěch. Třetí třetina byla ve znamení velké snahy hostů o vyrovnání. Po snížení na 6:4 se nám až do čtrnácté minuty dařilo držet dvoubrankový odstup… Závěrečný nápor přinesl ještě snížení na 6:5, ale to bylo naštěstí vše. Při power-play pak Dava soupeře ušetřil od dalšího gólu do prázdné branky, když míček nahodil jen šnečí rychlostí na branku – šetřil čas a dal vyniknout sprinterským schopnostem obránců soupeře

Příští liga je 10.11.2007 opět v Bystřické Sušil Aréně – tentokráte ovšem pořádájí naši kamarádi z FBC TJ Sokol a našimi soupeři budou FBC Sokol Bojkovice a FbC Dolní Němčí.

14.10.2007, Vik

Zdar Pánové Zásobovači... Snad to tu bude někdo i číst...

Malinkej komentář k včerejšku..asi trochu jinej než obvykle. Určitě mi mnozí dáte za pravdu, že víc horších zápasů, než včerejší se Vsetínem, jsme nehráli. Totální chaos. Včera večer bylo spousta času a příležitostí, to celé analyzovat, a myslím, že i díky tomu, že jsme hráli ve skoro novem složení, jsme podcenili totálně před zápasovou přípravu. Na hřišti od druhé třetiny už to zachránit nešlo... Tím myslím to, co už i díky Nikitě :) , následovalo před zápasem druhým. Prostě si říct, třeba i napsat, a ukázat, kdo, kdy a co ma dělat, kde a s kým hraje, kdy střídá, co je potřeba... A najednou to fungovalo. Zajímavý. Druhý zápas: nasazení, převaha, míň chyb, lepší střídání... Nechci nikomu dávat nic za vinu, byla to ,,práce" nás všech, ale tohle bychom si měli příště odpustit. Takže trenére a vedoucí mužstva s kapitánem... Pořádáme další turnaj, z čehož plynou organizační povinnosti, jako mantinely, polepit šatny, zkusit a nachystat časomíru, vylepit plakáty, nachystat nástěnku, pohlídat zápisy a starat se o ně, rozhodčí... OK. Nic novýho. Ale před zápasem prostě musíme s přítomnými hráči probrat vše co nás asi čeká, a jak už jsem napsal, taktiku... První zápas dne. Takže tohle musíme stihnout. Ještě jeden sobotní trénink nás čeká, takže si to můžem ještě zopakovat, a částečně připravit. V sobotu 27.10. v 9:00h bude už pozdě, a nikdo určitě nechce hrát znovu, jako ve Zlíně. Blbě...

Myslím, že to jako poučení do budoucna úplně stačilo, na Vsetín zapomeneme, příště jim to vrátíme... Chce to ale zájem všech hráčů, ne jen několika málo jedinců, které jsem už částečně jmenoval, Ti potřebují podporu hráčů především...

23.9.2007, Danik

První dvojkolo nové sezóny je za námi! Zápasy byly zajímavé, ale každý trošku jinak. No popořádku...

První utkání s Bojkovicemi bylo podle očekávaní težkým mačem. Soupeř chodí hooodně při soubojích do těla a to nám tentokrát moc nevyhovovalo. Výsledek 1:6 vypadá hrozivě, ale průběh zápasu zas tak hrozný nebyl. Obraz hry byl v prvních dvou třetinách více než vyrovnaný a spíš to vypadalo tak, že jsme my tlačili a Bojkovice sem tam daly gól... Prostě nám to tam nepadalo... Zápas ovlivnil i výkon mladých rozhodčích - ono poslat je pískat svůj první zápas na tuhle ligu byl pro ně velmi krutý křest ohněm Po vymyšlenéím trestném střílení a neodpískaných některých zákrocích šel zápas teprve do kytek... Fotky z Bojkovic.

Na derby proti Tisku jsme přišli po obědě dobře naladěni. Dobrý nálada nám zůstala po celý zápas, který byl opravdu vyjímečný. Pánbíček si možná něco z toho předchozího zápasu vyčítal a tak nám do soupeřovy branky spadlo opravdu všechno...Umíme dávat i rychlé góly-tentokrát v desáté vteřině... Stav 7:0 po 1.třetině není potřeba dál komentovat. 10:0 po druhé taky ne... A záverečné skóre 11:4 svědčí o v pohodě dohraném zápase.

Příště 13.10. jedem do Zlína, kde nás čekají konečně "neznámí" soupeři.

22.7.2007, Danik

Doufám, že se již všichni těšíte na sezónu ve Zlínské lize mužů! V rubrice VÝSLEDKY je již nový rozpis zápasů - takže aranžujte si své mimo-florbalové aktivity řádně v předstihu - v sezóně již žádné trapné výmluvy jako mám službu, jedeme k babičce nebo jsem na dovolené .

Zdravíme také nové posily do teamu...řádné uvítání jistě proběhne na Ondrášově dvoře .

Našimi soupeři v sezóně 2007/2008 budou následující družstva:

FbC Květná

Celkový oficiální rozpis zápasů pro tisk ke stažení ZDE.

1.5.2007, Danik

Tak poslední update nebyl nakonec úplně poslední... Oficiální pořadí v tabulce se ještě změnilo - nakonec nám tedy patří 8.místo - díky horším vzájemným zápasům s FRC Mikulov (5:9 a 4:6).

30.4.2007, Danik

Poslední update: Výsledky závěrečného 25. a 26. kola byly mnohdy velmi překvapivé. Těžko jinými slovy vyjádřit výsledek Nivnice - Tisko 9:4. Za náš team ale musíme poděkovat klukům z Tiska za určitě vydřené vítězství 7:6 nad Mikulovem a borcům z Ivanovic za totéž v případě vítězství nad Mikulovem 8:6. Tyto výsledky a větší počet vyhraných zápasů v sezóně nás v tabulce posunuly před Mikulov a končíme ji shodně jako loni na pěkném sedmém místě - což je zlatý střed z 13-ti družstev

Fotky z Bojkovic a obrázky ze sobotního zakončení sezóny na tenise najdete ve fotogalerii.

28.4.2007, Danik

Poslední turnaj sezóny Bojkovice = dobrý florbalový zážitek. První zápas s Valticemi byl pro nás nečekaně vyrovnaný. Čekali jsme, že to bude snadnější... Zpočátku šlo vše jak na drátkách. Úvodní gól jsme dali již v první minutě zápasu, ale pak nastal dlouhý půsta a navíc Valtice pěkným gólem vyrovnaly... Řada hráčů si na teuto sobotu přivlastnila přezdívku "spalovač" šancí...ta se jich témeř bez vyjímek držela celý turnaj Druhá třetina byla i přes naší optickou převahu díky "spalovačům" vyrovnaná 0:0. Ve třetí jsme na začátku zvýšili na 2:1 a pak se protrápili až do závěrečné sirény... Remíza byla chvílemi na spadnutí - ale na to se už historie naštěstí ptát nebude.

Druhý zápas jsme měli jediný cíl - vsítit silnému soupeři alespň jeden gól, ale míčky se postupně lovily jen z naší branky. První po fatální chybě za brankou, druhý po vlastenci nastřelenou nohou...třetí a čtvrtý po přečíslení a na závěr pátý z rychle rozehraného trestňáku... Spalovači se činili...našich šancí byla spousta...být trošku víc štěstíčka, mohlo to být příznivější. Ale i přes hrozivě vypadající skóre to byl dobrý zápas a všichni hráli super.

Naše druhá florbalová sezóna je u konce. Uhájili jsme loňské pozice, nebýt dvou kontumačních zápasů na začátku sezóny tak jsme skončili na stejném sedmém místě jako loni... a můj dojem je, že letos byla skupina a jednotlivá družstva určitě vyrovnanější a florbal zajímavější.

No, dohnali jsme co se dalo, na podzim nashle a hezky znova od nuly!!!

15.4.2007, Danik

Po florbalově i "společensky" vydařené sobotě nás čeká za 14 dní v sobotu poslední dvojkolo tohoto ročníku v Bojkovicích. Jako obvykle pojedeme pro všech šest bodů, takže účast na sobotním tréninku 21.4. je více jak nutná...Hagi toho má jistě hodně na srdci!

Proti Uherskému Brodu se ukázalo, že je to náš oblíbený soupeř, na kterého umíme zahrát. Hodně byla poznat i naše početní převaha na střídačce, která srovnala věkovou výhodu broďanů a dala našim útočníkům prostor pro kombinaci před soupeřovou brankou...z které postupně nastřádali 10gólů.

Proti Mikulovu to byl větší záběr. První třetinu, jsme odehráli celou pod tlakem a byl zázrak, že se mi to podařilo všechno pochytat. V druhé jsme vyrovnali hru a pokaždé soupeři o jednu branku odskočili aby vzápětí opět srovnal... Ve třeté jsme se ještě naposledy zmohli na vedení, ale pak poprvé o jeden gól po Pájově nešťastném vyloučení prohrávali... V závěru měl Borda v powerplay dvě dobré šance na srovnání skóre, ale nebylo mu přáno a soupeř do prázdné zvýšit na konečných 4:6.

Pořád makáme, máme poslední dvě možnosti jak něco dohnat!!!

11.4.2007, Hagi

Dalším místem bojů se pro tentokrát stala pro nás vzdálená hala v Pohořelicích. Dorazili jsme na místo v relativně silné sestavě. V prvním zápase jsme měli potvrdit roli favorita a najít recept na poslední Nivnici, kterou jme ale v žádném případě nepodceňovali.Ujali jsme se celkem v brzké době vedení, načež jsme však inkasovali z dobře trefeného nesnadného úhlu. Nicméně jsme se nevzdali a hlavně díky standardním situacím, které jsme využili hned tři, jsme se dostali do vedení, které průběžně narůstalo. Nutno podotknout, že přestože jsme trénovali standardky na tréninku, jejich předpisové provedení jsme nedodrželi ani jednou. Üčel v podobě gólů světili spíš prostředky rychlého rozehrávání situací.
I když jsme zvítězili 6:3 je třeba se pozastavit především nad zvládáním našich přesilovkových her, kdy tato relativní výhoda se stává spíše naší nevýhodou. Nejenže jsme jeden gól při naší přesilovce obdrželi, ale soupeř hrozil víc než při normální početní vyrovnanosti hráčů v poli.
Po vydařeném prvním zápase jsem naladěni, odhodláni a taky notně posíleni několika litry alkoholu(no bylo to jenom pivo Hagi) směle vyrazili do zápasu druhého. Ten se však diametrálně lišil. Soupeř z Lanžhota byl nad naše síly, byl rychlejší a v osobních soubojích důslednější, o technické vyspělosti nemluvě. Načli jsem se však vlastním gólem sami. Pak soupeř přidal ještě další tři a za stavu 0:4 se dalo už jen korigovat na konečných 1:5. A to ještě Danik pochytal řadu dobrých šancí. Když jsme se večer vraceli zpět k rozboru utkání, vyplynul jediný závěr a to, že nelze nadále vládnout až tak demokraticky na střídačce, ale je nutno uplatňovat autoritativnější způsob vedení. Dále bych jen připomenul, že je třeba se vyvarovat špatných střídání a prodlužování si času stráveného na hřišti, jinak se nikam nepohneme. Pokud budeme napadat, pak jen ve více hráčích současně, jinak to nemá význam. A někteří by mohli zachovávat větší rozvážnost a soustředěnost při rozehrávkách.
Nyní nás čeká sobotní utkání v naší hale a boj se sousedy v tabulce, takže se pokusíme urvat co se dá.

Stále makáme, máme ještě co dohánět, abychom se dostali do středu tabulky

7.3.2007, Danik

Ve fotogalerii najdete 36 nej obrázků ze soboty v Bojkovicích

Kukejte zde.

4.3.2007, Danik

Liga v Bojkovicích. Odjížděli jsme sice ne v optimální sestavě, ale o to víc bojovně naladěni. První zápas s Květnou jsme nezahájili zrovna nejlépe. Zpočátku nepříznivý výsledek 0:1 a 1:3 jsme postupně poctivou hrou otáčeli ve svůj prospěch a od osmé minuty třetí třetiny vedli 4:3... V závěru jsme přežili snahu soupeře o vyrovnání a měli i spoustu dobrých šancí zvýšit náskok, ale nebylo střelcům - nebo teda spíš jedinému střelci zápasu přáno. Druhý zápas s Bojkovicemi jsme zahájili o poznání lépe. Borda v páté minutě bleskovou rozehrávkou standardky zaskočil soupeře a až do konce 1.třetiny jsme ve vysokém tempu hájili vedení 1:0, škoda že soupeř "do šatny" vyrovnal. Nadějný stav 3:4 trval až do poloviny třetí třetiny, pak nám soupeř bohužel poodskočil. Fotky ze zápasu můžete omrknout na bojkovickém "Rajčeti". Všichni hráli s maximálním nasazením - v obraně Pavka, Hagi a Junior dřeli opravdu na 120% a že té práce neměli málo... Gaboš po dlouhé pauze hrál spolehlivě...na Bordu s Davou byla v útoku radost pohledět a nezřídka sklidili potlesk i domácího publika.

Stále makáme a pomalu čelo - teda spíš střed tabulky doháníme... Bez sebraných bodů na začátku soutěže bychom drželi své loňské pozice a šest kol před koncem soutěže figurovali na 7.místě. Realita je zatím místo deváté, ale je ještě spousta času vše napravit!!!

27.2.2007, Danik

Po turnaji v Uh.Brodu od Bordy našeho SMS básníka pro zlepšení nálady:

V Uherském Brodě s Tiskem jsme hráli,
jak nás tam viděli už se nesmáli.
Skončil ten souboj nastala pohoda,
že Tisko vyhrálo je jenom náhoda.
Při hře se hádají, jsou jak malé děti,
přitom to s nima jde od 10 k 5.
Nic proti nim, je to klub zelenačů,
když se svým chováním zbavují vlastních hráčů!
Příště je zas porázíme s přehledem a o moc gólů,
v tabulce je zas šoupnem někam hodně dolů.

Další ligové kolo v sobotu 3.3.2007 v Bojkovicích. Začínáme 10:00 s Květnou, pak pokračujeme 13:45 s Bojkovicemi. Odjezd 7:30 od TIPu.

Stále makáme, ale tohle dvojkolo nevím nevím jestli něco doženem

5.2.2007, ViK

Tak, tentokrát to byl velmi zajimavý ligový turnaj.
Danik zachytal mimořádne dobře, na výsledky se až tak neohlížejte.... Máme zdá se novou trenérskou posilu, psycholožku, masérku, fyzioterapeutku, kouřující a kritizující jednotku.....Nikitu z PV.
Do kanadského bodovaní, a to je opravdu skvělé, se zapsali úplně všichni přítomní hráči....ač někteří se z alkoholového opojení probírali až po prvním zápase.
No a tradiční modřiny tentokrát zastínil David Samson, který v neděli po rentgenu zjistil, že má ze zápasu s WORMS V.Pavlovice zlomené žebro.... Snad se naše nová posila rychle uzdraví a bude moci co nejdříve vrátit.... Jinak co se týká pojištění zranění mrkněte tady na web ČFBu.

Tak a příště v neděli 18.února nás čeká v Uh.Brodě opet TiSKo!!!

Stále makáme, no ale zatím moc nedoháníme...

15.1.2007, Danik

První dvojkolo roku 2007 bylo trošku rozpačité...ale konec dobrý, všechno dobré. Oslabeni o nemocné a v prvním zápase ještě i o nevystřízlivěné jsme podali, když už nic jiného, tak alespoň bojovný výkon...

První zápas se nám stále nedařilo otočit, po vyrovnaném skóre až do stavu 2.2 nám soupeř lehkými góly odskočil na 2:5... Až tehdy se našim útočníkům podařilo hrát to co potřebovali a rychle snížili před koncem na nadějných 4:5. Závěr jsme bohužel nezvládli. Já při trestním střílení nezavázal soupeři tkaničky a bylo vymalováno. Malá perlička závěrem. Konec utkání jsme dohrávali sice tři na pět, ale v šatně po zápasu zněly na rozhodčí jen pochvalné hlasy...

Druhý zápas měl být pro nás povinným vítězstvím. Ale skóre po třetinách 1:0; 1:0; 2:2 toho o průběhu utkání hodně napoví... Soupeř bránil urputně a naši střelci jen trhali ochranné sítě a "značkovali" soupeřova gólmana. Utkání jsme měli sice "pod kontrolou", ale byl to boj a soupeř nám rozhodně nic nedaroval.

Stále makáme, furt máme sakra co dohánět...

10.1.2007, Danik

Tuto neděli 14.1.2007 poprvé v novém roce 2007 v bystřické Sušil aréně...snad si to užijeme a vezmeme soupeřům maximum bodů!!! Zápasy začínáme v 10:00 a 15:00.

Malá básnička od Bordy na rozproudění krevního oběhu. Vznikla v dobré náladě 30.12. po posledním zápase roku...

Byla sobota, hrálo Tisko.
Mysleli na výhru, byli blízko.
Začali dobře, machrovali.
Nastoupil druhý díl zaplakali.
Je to tým profíků, mají dobré sání,
je to tým hvězd - Zásobování.
Když oni nastoupí je to jak vichřice,
Tisku vždy nakope do jejich zadnice.

P.S. Je to jen "poezie", nic osobního

4.12.2006, Hagi

Byl jsem pověřen napsáním zprávy o dění v posledním ligovém kole. Tak sem s tou kritikou

V zápase proti Velkým Pavlovicím jsme byli velkými favority, alespoň podle tipování na uherskobrodských florbalových stránkách. Prvních pět minut jsme to také potvrdili, když se individuální akcí na hranici motorických pohybů prosadil Mara Malíř. Vedli jsme 1:0, ale nutno podotknout, že jsme byli seskládáni v lajnách, ve kterých jsme ještě nikdy spolu nehráli (ať už vzhledem k nově příchozím či nenastoupivším hráčům). Poznamenalo to tak naši souhru a nemohoucnost si přihrát po zemi. Ta se nás držela celým zápasem, ale byla zapříčiněna zejména tím, že zkrátka a dobře jsme na tom technicky špatně a pokud se něco nezmění na trénincích, eventuelně v individuálním přístupu, tak tu techniku zkrátka nevypilujeme. Asi největším faktorem, který se projevil v následujících minutách bylo nehorázné pískání rozhodčích, kteří dovolili hrát Velkým Pavlovicím hru, která s florbalem moc společného neměla. Po jasném faulu na nás se píšťalka neozvala a minimálně ve třech případech pak následoval útok na branku zakončený gólem. Za takového stavu pak měli psychickou výhodu Pavlovice, mohutně podporováni pasivitou rozhodčích. Ani hlasité upozornění rozhodčího, aby si hlídal hranici 3 metrů při volném úderu ho nepřiměla k tomu, aby alespoň nějak projevil dodržování pravidel. Za takové situace jsme se sice ještě vzmohli na náznak obratu, kdy jsme snížili na 3:5, ale rychlá následná branka nás posadila do kolen, kde nás udržela až do závěrečného hvizdu s označením 3:7.
Druhý zápas byl zcela odlišný. Favorité jsme nebyli a tuto roli jsme jednoznačně potvrdili. Zápas to byl ale daleko lepší, nebylo to však rozhodčími, byť pískali ti stejní, ale spíše florbalovější hrou, kterou předváděli uherskohradečtí, tudíž nebylo zpravidla co pískat. Také my jsme se díky tomu dostali do několika šancí, leč proměnili jsme jen jedinou, vyraženou střelu doklepávala naše irská posila. Díky Zdendo Uherskému Hradišti se podařilo technickou hrou vsítit 4 góly do naši sítě a tak jsme po matném výkonu tohoto víkendu odevzdali soupeřům všech šest bodů.  

Poučení z krizového vývoje:

Takhle hrát prostě pánové nejde. Budeme se muset přizpůsobit rozhodčím a hrát klidně víc do těla, napadat důrazněji, ne máchat hokejkou dva metry před soupeřem, ale jít k němu tak, abych mohl florbalkou dosáhnout na balón, jež drží. Pokud nás jedou tři lajny, nevidím důvod proč nechodit až k soupeři (pokud je taková taktika). Někteří stále nechápou, co je to střídat do minuty a půl. Protahují si to i na dvojnásobek Pokud budeme nesmyslně přihrávat vzduchem či jen z obrany vyhazovat, nemá cenu si dělat ambice na lepší výsledky. Takovéto laciné odevzdávání balónků stojí následně mnoho sil. Bez přihrávek po zemi se nikam nedostaneme. Držení svého chlapa nám stále nejde, další věcí je držení si ho v dostatečném dosahu (ne metr za ním). Při rozehrávce chybí klid a nabízení se ostatních hráčů (stojíme za hráčem či tak, že hrozí riziko odevzdání balónu.) Chybí důraz jak před vlastní brankou tak před brankou soupeře. Chybí taktické dodržování pokynů. Vím, že každý má své hranice a některé věci zde vytknuté nejdou provést, ale je důležité se jim alespoň přibližovat. Proto vybízím k chození na tréninky a tvrdé trénování našich slabin. Jen tak se budeme moci v lajnách sehrát a něčemu se přiučit. Věřím, že se lze zlepšovat, Good luck do příštích zápasů. Hradišti děkuji za hru, Velkým Pavlovicím poděkuji snad příště, pokud budou schopni předvést něco podobného čistému florbalu. 

Stále makáme, furt máme co dohánět...

12.11.2006, Danik

První zápas proti Ivanovicím...Trošku houpačka, dostali jsme se do těsného vedení, které jsme celý zápas úporně bránili... Štěstěna nám šla na ruku...dvě tyčky a jedno břevno = 3x mini infarktsmile Skutečný infarkt byla ovšem zasloužená vyrovnávací branka Ivanovic na 3:3 cca minutu před koncem... Ovšem srdeční potíže jsme naštěstí neměli sami. Borda byl ve správný čas na správném místě a 9vteřin před koncem utkání zadělal Ivanovicím na pořádný bypass korekcí skóre na 4:3. Spravedlivější by asi byla remíza, ale holt 3body skončily na našem kontě.

Druhý zápas by z jiného soudku. Namistrovaní po první vítězné bitvě jsme nebojácně vtrhli na hřiště...a po jedné minutě rychlým gólem tě vedli 1:0. Potom to ovšem bylo jak na houpačce, rychlá hra nahoru dolů...až do konce druhé třetiny, kdy jsme se hrubými chybami připravili o vyrovnané skóre. Konečné vitězství Bojkovi 7:1 je kruté, ale bohužel spravedlivé... Celý zápas má Nedbis na kameře, takže bude co analyzovat. Snad na stránky přidám aj nějaké ty best-of momenty

Stále makáme, furt máme co dohánět...

7.11.2006, ViK

Tak pánové... Další ligové kolo se odehraje tuto neděli 12.11.2006 v Hluku.

První zápas v 9:00 s Ivanovicema n.H., druhý myslím 12:45 s Bojkovicema. Trošku větší oříšek, než minule :-)

Asi by jsme měli vyrazit už v 7:00 od Tipáče, ale capt. Dave určitě upřesní, někde kafe na benzince, malá snídaně... časová rezerva...oba dresy sebou, včas potvrďte účast...

Makáme, máme co dohánět...

2.11.2006, Danik

Tak konečně jsem dostal od V. kanadské bodování z Pohořelic . A nastalo jedno překvapení, Borda už není na 1.místě... Novým vedoucím tabulky se stal překvapivě ale nikoliv nezaslouženě Marek Červenka .

30.10.2006, Danik

V Pohořelicích strávená neděle měla dvě tváře. Ta první s FbC Květná nebyla nic moc. Prohra 4:5 nás mohla mrzet, ale soupeř byl bohužel mnohem důraznější a rychlejší a vítězství si zasloužil...

Druhá tvář bylo vítězství v derby na Tiskem... Dusné atmosféře rozhodčí svým výkonem ještě hodně napomohli... Pro zakopání válečné sekyry ponechávám naše vítězství 2:1 dále bez kometáře... a těšíme se na odvetu

16.10.2006, Danik

Tak, 3. a 4. kolo bez naší účasti je za námi. Sobotní trénink byl super...začíná to mít zase tu správnou šťávu. Kapitán ukázal svou sílu a naučil Hagiho u živase hlasitě opakovat krásnou větu: "Příští týden jedeme do Pohořelic vzít Tisku 3 body!!!" smile

P.S. Když mrknete do výsledků na tabulku zjistíte, že už nejsme poslední

11.10.2006, Danik

Začátek sezóny!? Pro Zásobování Florbal Team jakoby ani žádný začátek sezóny neexistoval...Body z prvního turnaje jsme sice po pěkných zápasech vydřeli, ale u kulatého stolu Ligové komise zase ztratili...

Takže musíme mírně, aspoň prozatím, zrevidovat naše postupové plány a omezit je na postup, zatím aspoň nahoru tabulkou.....takže? Budeme se rvát až do roztrhání naších krásně modrých dresů - teda až na Nedbise, ti už je mají trošku seprané

Upravená tabulka po 2.kole, Jm soutěž mužů, div.II 2006/2007

1. FBC TJ Sokol Bystřice p/H
2
2
0
0
20:4
6
2. TJ Sokol Lanžhot B
2
2
0
0
18:9
6
3. FBC Sokol Bojkovice
2
2
0
0
18:11
6
4. FBC Orel Uherský Brod
2
2
0
0
13:6
6
5. Slovácký FBK Orel Uh. Hradiště C
2
2
0
0
9:3
6
6. FbC Květná
2
1
0
1
10:11
3
7. FBC Valtice
2
0
1
1
6:12
1
8. WORMS Velké Pavlovice
2
0
1
1
3:11
1
9. FbC Orel Nivnice
2
0
0
2
10:14
0
10. FBC Sokol Ivanovice na Hané
2
0
0
2
10:16
0
11. FRC Mikulov
2
0
0
2
6:16
0
12. Zásobování Florbal Team
2
0
0
2
0:10
0
25.9.2006, Danik, ViK

Začátek sezóny!? Pro Zásobování Florbal Team jakoby ani žádná letní přestávka neexistovala...glasses První ligový turnaj byl opravdu vydařený. Nenechali jsme se zaskočit ani tím, že jsme hráli v pořadí dne druhý a pak až poslední zápas... První zápas byl od začátku až do samého konce hodně vyrovnaný...rozhodla ho až střela Dana Hradila a pohotová Bordova dorážka 45 vteřin před koncem... Druhý zápas s Brodem byl plně v naší režii - i díky Pájovi, který si vylepšil své osobní maximum(první gól za 7vteřinsmele), ale určitě taky díky výbornému Songovi, který zachytal víc než dobře.

Podle tabulky soutěže, kde je na prvním místě zatím Tisko, to vypadá, že je to letos docela good hratelný... Uh.Hradiště máme v kapse, největší soupeř budou asi Bojkovice a právě Tisko.... Co takhle zkusit postup? No jsme asi trošku moc namistrovaní...ale vo to přece jde ne?

Tabulka Jm soutěž mužů-div.II 2006/2007, po 2.kole

1.
FBC TJ Sokol Bystřice p/H
2
2
0
0
20:4
6
2.
TJ Sokol Lanžhot B
2
2
0
0
18:9
6
3.
FBC Sokol Bojkovice
2
2
0
0
18:11
6
4.
Zásobování Florbal Team
2
2
0
0
10:7
6
5.
FBC Orel Uherský Brod
2
1
0
1
12:12
3
6.
Slovácký FBK Orel Uh. Hradiště C
2
1
0
1
7:7
3
7.
FbC Květná
2
1
0
1
10:11
3
8.
FBC Valtice
2
0
1
1
6:12
1
9.
WORMS Velké Pavlovice
2
0
1
1
3:11
1
10.
FbC Orel Nivnice
2
0
0
2
10:14
0
11.
FBC Sokol Ivanovice na Hané
2
0
0
2
10:16
0
12.
FRC Mikulov
2
0
0
2
6:16
0
16.10.2005, kapitán Dave

Skvělých 2x 6:2! Díky všem co makali pro tým! Obrana dřela, aby útok mohl dávat góly! Děkujeme Gedžitce a Jitce u časomíry a Rady s Jájou, Petrou a Monikou za perfektní práci za barem! Děkujeme Wikymu za organizaci a našemu hlavnímu sponzorovi MG Building Mildovi za finanční podporu nášeho týmu!

Vivat Alimentatie Florbal Coléctivá vykricnikvykricnikvykricnik

16.10.2005, Danik

3. a 4.kolo Jihomoravské soutěže mužů, divize II.

Výsledky jednotlivých zápasů:
Orel Uherský Brod - Zásobování Florbal Team 2:6
FBC Playmakers Prostějov C - FBC Thunders Velké Bílovice 9:4
WORMS Velké Pavlovice - FBC Valtice 3:3
FBC Thunders Velké Bílovice - Orel Uherský Brod 15:7
Zásobování Florbal Team - WORMS Velké Pavlovice 6:2
FBC Valtice - FBC Playmakers Prostějov C 2:11

10.10.2005

3. a 4.kolo Jihomoravské soutěže mužů, divize II.

Datum konání: 15.října 2005, sobota
Místo konání: Sportovní hala "Sušil-Aréna", Fryčajova 901, Bystřice p/H
Začátek: 10:00 hod.

Kategorie: muži - MJm-6T
Počet účastníků: 6 družstev
Systém hry: hrací doba 3 x 15 min., hrubý čas, pauza 3 min.

Účastníci:
Orel Uherský Brod
FBC Thunders Velké Bílovice
FBC Valtice
FBC Playmakers Prostějov C
WORMS Velké Pavlovice
Zásobování Florbal Team Bystřice pod Hostýnem

Časy zápasů:
10:00 Orel Uherský Brod : Zásobování Florbal Team
11:15 FBC Playmakers Prostějov C : FBC Thunders Velké Bílovice
12:30 WORMS Velké Pavlovice : FBC Valtice
13:45 FBC Thunders Velké Bílovice : Orel Uherský Brod
15:00 Zásobování Florbal Team : WORMS Velké Pavlovice
16:15 FBC Valtice : FBC Playmakers Prostějov C

Hřiště: 40 x 20 m, mantinely, elektronická časomíra, rozhodčí

Kontaktní adresa: Vít Krejčiřík, 603 889988, wiky.tennis@seznam.cz
Občerstvení zajištěno v bufetu Sušil-Arény, ubytování info na www.mubph.cz

Kdyby si chtěl někdo pozvánku vytisknout a dát doma v pokojíčku nad postel může si ji stáhnout ve formátu PDF TADY wink

8.8.2005, Danik

...něco málo fotek z posledního turnaje

Matouš Horác open cup

mini

najdete ZDE

6.6.2005, Dave

Srdečně Vás všechny zveme na

Matouš Horác open cup

Sušil aréna, 18.6.2005

propozice a rozpis najdete ZDE

Všechny podrobnosti o průběhu prvního turnaje najdete buď pod tímto příspěvkem nebo také zde.

5.5.2005, Danik + Grenťa + Dave

Fotky z turnaje najdete rozděleny do tří galerií:

mini

vyhlášení výsledků

fotografie ze hry

fotky Zásobování

Pro maximalisty: všechny fotografie - 308(!) kousků najdete ZDE!

5.5.2005, Dave

1. Florbalový turnaj o Bystřický pohár 2005 -komentář

V sobotu 30.4.2005 jsme uvítali účastníky na prvním ročníku florbalového turnaje o bystřický pohár v naší krásné nové hale na Fryčajově ulici již s novými mantinely. 6 týmů uvítal zástupce starosty města pan ing.Zdeněk Havránek a vyjádřil podporu města k novému dynamicky se rozvíjejícímu sportu v našem městě.

Turnaje se zúčastnilo 5 ligových celků IBK Salming Olomouc (Boca Juniors), FBC Sokol Přerov (Muzikanti), FBK Rožnov pod Radhoštěm, výběru FBC Frýdek-Místek a Vítkovic, Semtex Florbal team Vsetín a našeho začínajícího týmu FBT Zásobování Bystřice pod Host, které mělo navíc premiéru jako pořádající team.

Hrálo se na dvě skupiny po třech každý s každým, dále 2 semifinále a o 5, 3 a 1 místo. Naši hráči se skvěle uvedli, kdy při první hře první skupiny vedli vyrovnaný souboj s ligovým ačkovým Salmingem Olomouc a dokonce vedli rozdílem dvou branek,ale základní chyby při střídání nás připravili o 2 body a rádi jsme přijali remízu 4:4. I tak první pro nás velmi příjemné překvapení turnaje. Ze skupiny postoupil olomoucký tým juniorů, následován muzikanty Sokolu Přerov, který se na svém vítězství 5: 3 s naším týmem dle vlastních slov hodně nadřeli :)

Ve druhé skupině měl velmi pěkný nástup tým Vsetína, ale nakonec rozdíl 2 branek obrátil jejich soupeř, výběr F-M a Vítkovíc, kde se mihli i hráči z první ligy ve svůj prospěch 5:3. Rožnov se ve skupině umístil na prvním místě.

Semifinálové boje ukázali naplno sílu ligových družstev, kde občas nevydrželi vášně týmu Rožnova a muzikantů a místy došlo na drobné "strkanice".Tady nám velmi scházel druhý kvalitní rozhodčí, který slíbenou účast nepotvrdil a museli "vypomoci" hráči ostatních družstev. Zápas o 5 místo nevyšel našemu týmu se Vsetínem, kdy neudrželi dlouhé těsné vedení 0:1 a ve třetí třetině došly síly a hráči Vsetína po chybách obrany obrátili výsledek zaslouženě na svou stranu. Další zápasy o 3 místo mezi Rožnovem a Salmingem vyšel vítězně Rožnov.

Třešničkou na dortu turnaje bylo finále mezi Muzikanty a výběrem F-M-Vítkovic, kteří předváděli florbalovou dovednost na obou stranach.Skvělá taktika obou týmu za nerozhodného stavu dlouho nedala odpověď kdo si odnese pohár města, až nakonec tým výběru F-M-Vítkovic dokázali "propasírovat" více branek do branky soupeře.Vítěz zaslouženě FBC Frýdek-Místek a Vítkovic.

Turnaj proběhl ve stylu hokejových derby s hudebními vstupy našeho DJ, kde o pěkné momenty nebyla nouze. Náš tým prokázal bojovného ducha a velký rozdíl někdy až pěti ligových tříd nebyl tak znát a těšíme se na ligová utkání tentokrát s týmy "zatím" naší úrovně :)

Věříme, že jsme založili pěknou tradici v našem městě a doufáme, že vstoupí více do podvědomí našich občanů a přijdou v hojném počtu povzbuzovat "svůj" celek.

12.4.2005, Vik

!!! POZOR !!!

Důležitá informace. Od Daniela jsem se dozvěděl, že příspěvky na rok 2005 pro TK BpH je potřeba zaplatit do konce DUBNA. Rozepíšu Vám to přesně, kdo kolik platí. Dejte prosím vědět těm, kteří sem nechodí, nebo nemají přístup k e-mailu a na web.

Platí se převodem do KB, nebo správci hotově,

vs: r.č., č.ú.: 83 75 260 227/ 0100

1.700,- : Dave, Přema, Michal, Drábeček

1.600,- :ViK, Pája, Dava, Danik

1.000,- : Srovnoš, Slon, Ladik

specialni skupina: Tom, Hagi, Boris, Song ?

Buď 1.100,- ( obsahuje udržovací příspěvek TK), nebo možnost 1.700,- , jako členove, s moznosti hrát neomezeně tenis.

Možno se mnou konzultovat. Zvláště skupina výše dejte mi vědět.

Zatim, ViK, 603 889988

PS: Na dresy jsme dostali slevu a specialni cenu, zatim platit nebudeme, prispevky jsou ted na rade a dulezitejsi. Jinak jsou to Legea-Monaco, bilo-svetlemodra kombinace (kód 0302), i s sortkama, s cisly, se stulpnama, mozno omrknout na www.nasport.cz

30.3.2005, kapitán Dave

V sobotu vyrážíme omrknout zápasy 2.ligy do Hranic na Moravě.

Sraz v 9 ráno u Tipu

30.3.2005, Danik
LIGA MISTRŮ IV.

Originál tabulky se bohužel někde zatoulal při družném pokračování Ligy mistrů v restauračním zařízení..., takže výsledky jsou vyloveny z chabé paměti značně oslabené tamtéž...

 
18.3.2005
TIS.
ZÁS.
NON.
PIR
BODŮ
SKÓRE
POŘADÍ
TISKO
X

3:5

5:2
2:5
2.
3:0
 
1:3
ZÁSOBOVÁNÍ
5:3
X
5:3
4:4
3.
0:3
6:4
0:1
NONAME
2:5
3:5
X
1:12
4.
 
4:6
 
Fbc PIRANHA
5:2
4:4
12:1
X
1.
 
1:0
 

14.3.2005, Danik

Odkaz na stránky našich sobotních soupeřů z Přerova:

Fbc Piranha ČOS Přerov

10.3.2005, ViK

Tak potvrzuji: další již 4.díl LIGY MISTRŮ se koná v so 19.3., nazveme to třeba Josefský turnaj za účasti tradičně Tiska a NoName... klasicky v 16:00h, SUŠIL ARÉNA... Další info jak jsem slíbil: turnaje, které se konají v okolí a bylo by dobré je omrknout. 13.3. Morkovice, divize III.JM, naši známí ze Zlína..., 2.4. SOU Sigma Hranice, 3.liga mužů, hraje tam Lipník, 3.4. Zlín,opět divize III. JM, 10.4. Hranice, divize II.SM, 23.4. Holešov... Zatím vše, ať se daří, ViK

PS: Mám teď povinnosti vedoucího mužstva, proběhne volba new captain... můj tip: Dave

23.2.2005, Vik

Zdravím... Upozorňuju všechny, že 1.3.2005 otvírá florbalový obchod FLORBAL.COM na Pekařské v Brně svoji novou prodejnu na Hrnčířské ulici, viz. webstránky v odkazech, a nabízí slevu 20% na vše florbalové vybavení. A stojí to za to... Hlavně parádní hole, chrániče, míčky, omotávky, potítka... mrkněte se. Mějte se, zdraví kapitán ViK

16.2.2005, trenér Dava

Zdravím všechny florbalisty Zásobování. Musím říct, že to co jsme předvedli v sobotu na TURNAJI MISTRŮ III. byla jedna velká paráda. Výkon, který jsme podali byl jeden z nejlepších, ne-li nejlepší za dobu naší existence. Nemá cenu vychvalovat každého zvlášť, jelikož jsme tým, který hraje dobře jako tým a taky jako tým vyhráváme.

Jenom abych pořád nevychvaloval, tak v sobotu je exkurze na florbalovém turnaji ve Zlíně. Účast v rámci možností nutná. Je potřeba taky vidět, jak to válí kluci od vedle. Potom bude následovat náš oblíbený trénink.

15.2.2005, Vik, Danik
LIGA MISTRŮ III. krátký komentář

V sobotu 12.2.2005 se opět konalo měření sil zatím jediných tří trochu aktivnějších bystřických florbalových teamů. Ani nemusím připomínat jména, ale pro pořádek to udělám později... Bohužel ani v jednom družstvu nebyla úplně optimální hráčská účast, což se ke konci už projevilo na soustředěnosti a rychlosti. Vyzkoušený systém každý z každým dvoukolově fungoval i tentokrát, dva poločasy po 15 minutách. Los svedl k prvnímu zápasu tradiční rivaly Zásobování a Tisko. A opravdu to byl spíše zápas brankářů... fotbalový výsledek 2:0 pro Zásobování a první shutout pro kouzelníka Songa...

Zbytek komentáře doplní sám trenér mistrovského týmu ZÁSOBOVÁNÍ Dava, takže se máme na co těšit!!!

 
12.2.2005
ZÁS.
NON.
TIS.
SKÓRE
BODY
POŘADÍ
ZÁSOBOVÁNÍ
X
4:2
2:0
14:6
7
1.
3:3
5:1
NONAME
2:4

X

3:3
11:16
2
3.
3:3
3:6
TISKO
0:2
3:3
X
10:13
3
2.
1:5
6:3

24.1.2005, Danik

šPIZZA PARTY 2

Chuť vynikající pizzy našich kuchařů Vám připomenou fotky od Daveho najdete zde.

10.1.2005, Danik

SILVESTR 2004/2005

Daveho digitální foťák opět nezklamal a tak si můžete prohlédnout něco ze silvestrovského veselí chaty na Tesáku, Pájo děkujem

2.1.2005, Dave

SILVESTROVSKÝ TURNAJ

Třetí v pořadí miniturnajů na malém hřišti bystřické Sokolky sehráli na Silvestra již tradiční soupeři: ZÁSOBOVÁNÍ - TISKO - NONAME. Hrálo se dvoukolově, se třemi hráči v poli + brankář.

V prvním zápase, derby Tisko vs. Zásobování, tentokrát dopadly lépe nase barvy, kde se blýskl Song jako brankář a vychytával i tradiční Zbyňovy "jedovky" z půlky hřiste. Doufejme, že velikost hřistě neměla vliv na další výkon týmu Tiska, který byl v druhém zápase zaskočen družstvem Noname, které dříve hravě porážel v Susil aréně... No uvidíme přístě, hala je hala. Noname v čele s "Hadžim" ožil i ve svém druhém zápase a dával zabrat nasim řadám, překvapení se ale prozatím nekonalo. Po prvním kole tedy 1.Zásobování 2.Noname 3.Tisko.

V přestávce při souteži brankářů vyhrál gólman Tiska a o druhé a třetí místo se podělili brankáři Zásobování a Noname. Králem střelců byl vyhlásen Zbyňa Popelík(Tisko), který svedl o trofej tuhý boj s nasím "božským" střelcem Michalem Bohatým.

V druhém kole padl deklas Zásobování x Tisko 12:4(Tisku odesli nekteří hráči na Silvestra:) a Noname se propadl až na třetí místo po prohraném, ale velmi vyrovnaném a pěkném zápase s Tiskem. Díky Tomovi Tillerovi, který pomáhal s organizací a F(?) Kadlecovi coby rozhodčímu proběhlo vse o.k. a o dalsím turnaji dáme určitě včas vědět. Veřím, že jste se vsichni bavili a pokud možno nic nebrání v udržení této silvestrovské tradice.

Dave S. (99)

VÝSLEDKY SILVESTROVSKÉHO TURNAJE
31.12.2004
TIS.
ZÁS.
NON.
BODŮ
SKÓRE
POŘADÍ
ZÁSOBOVÁNÍ
8:6 12:4
X
10:8 12:4
6
42:22
1.
TISKO
X

6:8 4:12

10:11 13:10
3
33:41
2.
NONAME
11:10 10:13
8:10 4:12
X
3
33:45
3.

Jak jste si již mohli přečíst v diskuzi, tak jsme bohužel přišli o fotky z digitálu M.Červenky...takže zatím ŽÁDNÉ fotky...jestli máte, tak posílejte na adresu administrátora

19.12.2004, Dave

Další z turnajů, tentokrát za účasti teamů Zásobování, Tisko, Noname a Bulis team, byl sehrán v sobotu. V prvním utkání Zásobování vs. Tisko jsme začali raketovým nástupem a vytvořili si dvoubrankový náskok zásluhou první pětky, která hrála tradiční "útočněbreakový" styl, ovšem soupeř se nedal a jeho trénovaní "mladíci" vzápětí srovnali. Druhá útočná řada se svým "presověkombinačním" stylem přispěla jednou brankou a zaměstnávala obranu. Ovšem individuální chyby i v třetí nesehrané pětce obrátily stav ve prospěch Tiska na 4:3. Padlo by ovšem více gólů nebýt obou skvělých gólmanů... Tradiční derby tentokrát vyústilo v kvalitní utkání bez zbytečných faulů.

Další ze soupeřů Zásobování team Noname nastoupil prvním gólem do naší branky, ale srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Soupeř nám dával na rozdíl od Tiska čas na kombinační hru, takže jsme si mohli dovolit i "pár" neproměněných tutovek. Zásobování vs. Noname 4:2

Třetí poslední soupeř Bulis team překvapil na turnaji svou urputností a kvalitativním zlepšením v předchozích zápasech kde motivace "staříků :-)" vyústila v poražení Noname 3:4. Při utkání s Tiskem dokonce proběhlo pár "emocí", takže o "kvalitní" momenty nebyla nouze.

Náš zápas proti již zjevně unavenějšímu :-) Bulis teamu začal dalším rychlým nástupem první pětky, kdy jsme z kraje první půlky měli dvoubrankový náskok. Ovšem pak začalo trápení s řadou neproměněných šancí. Na konci utkání ale vše dokončila druhá pětka, kdy "zásobila" 3 góly během pěti minut do již děravé obrany soupeře. Zásobování vs.Bulis team 6:1.
Poslední zápas Tisko vs. Noname skončil debaklem 10:1, kde ani střídání Noname brankáře nezabránilo vysokému skóre...

Turnaj to byl kvalitní a nutno vyzdvihnout "rozhodčího" Radka Vítámvás, který přispěl k regulérnosti hry. Jen tak dál.

A poznámka nakonec: Je vidět, že pokud nedostane šanci pár "řvounů", kteří "tvoří" náladu, bude kvalita bystřického florbalu stoupat.

Pro webové stránky z bystřického turnaje komentátor Dave (99)-centerforward :)

 

VÝSLEDKY TURNAJE MISTRŮ II.
18.12.2004
TIS.
ZÁS.
NON.
BULIS
BODŮ
SKÓRE
POŘADÍ
TISKO
X

4:3

10:0
5:2
6
19:5
1.
ZÁSOBOVÁNÍ
3:4
X
4:2
6:1
5
13:7
2.
NONAME
0:10
2:4
X
3:4
6:18
0
4.
BULIS TEAM
2:5
1:6
4:3
X
7:14
2
3.

P.S. Tentokrát nemám žádné fotky...viděl jsem ale v hale pár digitálních foťáků...jestli můžete, tak posílejte na adresu administrátora

29.11.2004, Danik

Dave nezklamal a tak nyní můžete obdivovat i KVALITNĚJŠÍ FOTOGRAFIE ze sobotního mini-turnaje tří teamů...

28.11.2004, Danik

FOTOGRAFIE ZE SOBOTNÍHO KLÁNÍ. Zatím jenom z videokamery(a to jsem ještě jsem zapomněl na deinterlace, takže je to kostrbaté...) ale snad zatím postačí... V pondělí mi snad Dave pošle fotky z digitálu a to bude jiné kafe :) Také můžete mrknout na statistické vyhodnocení zápasu...Nejlepším hráčem Dava, potom Vik a pomyslné třetí místo Uwe Filter...

Něco málo i videa z kamery...

15.12.2004, Danik

SUŠIL aréna je na sobotu 18.12. s TISKEM potvrzena. SRAZ je na hale již v 15:00 Trenér chystá velkou přednášku o taktice a způsobu hry... Každý má také za úkol vymyslet a napsat na papír dva návrhy na náš bojový pokřik. Specíální úkol má i Grenťa - vzít stativ...ať mám kam dát kameru

7.12.2004, Danik
Bohužel v sobotu 11.12. je v Sušil aréně nějaký turnaj... Podle informace od správce haly pana Červenky až do 18:00, čímž se ruší náš trénink a naplánovaný zápas proti Dřevohosticím...ach jo.
6.12.2004, Danik
Trénink v sobotu se vydařil. Dava nám dával hezky do těla co proto, aspoň teda já jsem se v brance zapotil až běda... Do příště se pár věcí určitě doladí, někteří remcalové přestanou remcat a zapomětlivci si přinesou svůj míček a bude to vychytaný...!
2.12.2004, Danik

V sobotu 4.12. od 16:00 je normální trénink, omlouvá jen smrt a náš trenér Dava

P.S. Každý si vemte svůj míček

1.12.2004, ViK
Rozpis dalších zápasů:
18.12.04, 16:00h ZÁSOBOVÁNÍ - TISKO

28.11.2004, Dave

MINITURNAJ - MINIKOMENTÁŘ

Na sobotním turnaji se sešly 3 teamy bystřických florbalistů - NONAME, TISKO a ZÁSOBOVÁNÍ. Hrálo se dvoukolově na 2x15 minut.
V rozlosování patřil první zápas Noname vs. Zásobování, kde Zásobování potvrdil vzájemnou bilanci zápasů a nedal Noname moc prostoru pro překvapení. V brance čerstvě zářil nový "fotbalový" brankář "Song" a náš team hrál tradičný útočný klín 3+2.
Další zápas Zásobování vs. Tisko byl dlouho očekávanou událostí jak z důvodu vyrovné bilance zápasů, tak negativních poznámek "lázeňskýho hrobaře Ernyho".

Zápas začal tradičně v "hustší" atmosféře a bohužel rozhodčí pouštěl některé přemotivované hráče obou týmů do nepěkných zákroků.
Team Tisko vyhrál zaslouženě, kde jejich "mladá" útočná řada žraloků nadělala v naší obraně "paseku"
Poslední zápas prvního kola Tisko a Noname skončil dle očekávaní vítězstvím Tisko...

Další kolo probíhalo v podobném duchu, kromě jedné zlomené hokejky tuším kapitána Noname.
Druhý zápas Zásobování vs. Tisko začal již v uvolněném duchu (že by první výhra stačila obrousit ostré lokty a nastrčené hokejky "zlého hocha" Ernesta? :-) ), kde jsme začali překopávat útočné formace a přizpůsobovat se stylu soupeře. Rozhodující moment přišel v druhé 15-ti minutovce, kde jsme drželi soupeře v kleštích a jejich "ligového" brankaře jsme "zásobovali" střelami, ale jeho reakce byly bezchybné. Navíc jsme si dali 2 vlastní góly a mnoho vyložených šancí jsme promarnili... Spousta našich hráčů neměla takovou motivaci vyhrát jako soupeř :-) a odvedli jen průměrný výkon, který k výhře nestačil.

Nicméně tento zápas nám potvrdil naše slabiny a další cíl je jednoduchý. Konsolidace pětek, nová tvorba útočných a obraných formací a hlavně motivace. Všechno je jen v hlavě :-) a HLAVNĚ panové je to zatím amatérský "BYSTŘICKO-LÁZĚŇSKO-RYCHLOVSKÝ" turnaj" a o "výpomoci" ligových "hráčů" z Holešova nebyla řeč :-))) i když nás těší, že máte před námi takový respekt :-)

Miniturnaj se velmi vydařil a děkujeme všem hráčům za účast.

A přístě?...
_

 
27.11.2004
ZÁS.
TIS.
NON.
BODŮ
SKÓRE
POŘADÍ
ZÁSOBOVÁNÍ
X

1:2

2:4

4:2

3:0

2
10:8
2.
TISKO

2:1

4:2

X

4:1

5:1

4
15:5
1.
NONAME

2:4

0:3

1:4

1:5

X
0
4:16
3.

27.11.2004, Vik

Vypadá to, že florbalové akci roku už nemůže stát nic v cestě...


Takže ještě jednou. V sobotu 27.listopadu 2004, v 16:00 hodin, se v Sušil-Aréně uskuteční mimořádný a dlouho očekávaný miniturnaj tří teamů, tzv. bystřická ,,LIGA MISTRů"... Účast přislíbili, kromě našeho Zásobovacího Floorball-Teamu, také Kluciconemajjménoavůbecjimtonechybí a pod novým sponzorem hrající kluci z Lázní, teď už TISCO Floorball Team. Je zajištěn licencovaný rozhodčí, bude se hrát podle oficiálních pravidel, způsob dohodnou teamy na místě, ale vypadá to na 2x 15 minut, každý s každým, možná dvoukolově. Zvu tímto všechny hráče, a samozřejmě příznivce a fanynky, aby přišli podpořit ty své...

Je to, jak všichni doufáme, poslední podobná akce bez mantinelů. Florbalu zdar, ať se akce vydaří... A v Bestu ať neschází Budvar... :-)

P.S. Digitální fotoaparáty jsou vítány...ať můžem přidat nové obrázky do fotogalerie!!!

19.11.2004, Vik

!!! ZÁSOBOVÁNÍ FLOORBALL TEAM JIŽ OFICIÁLNĚ !!!

Dobrý den,
Váš oddíl byl zaregistrován. Všechny materiály Vám byly poslány.
S pozdravem
Tomáš Frank
Sekretář ČFbU

12.11.2004, Dave

SUŠIL ARÉNA, sobota 13.11.2004, 17:00

ZÁSOBOVÁNÍ

vs

KLUCICONEMAJÍJMÉNOAVŮBECJIMTONEVADÍ

Tak rozhodčí je zařízený - Pavkův kamarád na tuto sobotu. Chce si s náma pak taky zahrát, takže to uděláme variabilní a zkusíme s klukama regulerní zápas 3x 20min a pak se uvidí. Gábinův rozhodčí může až další zápasy... Takže od 16 hod. trénink a od 17 -19 zápas s klukama co nemaj jmeno

8.11.2004, ViK

Všechny zdravím... Tak konečně tentokrát a bez otazníku na konci :-), máme potvrzenou účast teamu Jirky Vašiny, v sobotu 13.11., 17:00h, na utkání v Sušil-Aréně... My začnem normálně, bez hádek a násilností v 16h, pěkně se roztrénujem, a pak dáme avizovaný přátelák. Prosím Daveho, nebo Danika, ať to pěkně viditelně napišou do aktualit, našima stránkama se jak se zdá řídí několik teamů... :-)

8.11.2004, Danik

Ze sobotního tréninku mám nečekaně díky mému strýci z Blavy I PÁR FOTOGRAFÍ... Jsem na nich sice hlavně JÁ, ale komu by to vadilo že

1.11.2004, Danik

Naše florbalové stránky načaly již pátý měsíc své existence! Oficiálně nám také skončila naše první a nejsledovanější anketa - o nejlepší fanynku našeho teamu. Nejvíce hlasů obdrželo SLŮNĚ a právem jí náleží odměna od kapitána - už se těšíme na fotky z předávání.

31.10.2004, Dave

Přátelák Zásobování -Dřevohostice

Byl dalším z podzimních přátelských utkání našeho družstva. Soupeř se konečně sešel v plném počtu a mohli jsme tak rovnoceně změřit síly...
Jak se již pomalu stává nepěknou tradicí, tak první gól zápasu padl do naší branky a my tak museli stahovat mírný náskok. Jako by si to řada DaveCápík-UweFilter-GrygošTom vzala za tradici... Brankostroj Zásobování se zase rozjižděl pomalu, ale zvyšoval soustavně obrátky... Soupeř byl výborný v obraně a mařil velké množství našich šancí až si v každé řadě vzal jeden útočník na starost "špinavou práci". Grygar Tom, Bin Ládík stahovali obránce na sebe a šikmou přihrávkou rozehrávali na zbylé útočníky - Wiky,Uwe Filter,Ševča a Dava C - a vybudovali tak dostatečný náskok Zbytečné góly nám padly z breaků a špatných rozehrávek, ale brankář Michal(Boris) pověstný svými výpady proti útočníkům zachránil náš rozpačitý začátek... Tradiční dvojice zadáků Pališ-Přema úspěšně doplňovala rychlými pasy rozehrávku stažených útočníků, kde Zvíře se svým zabijáckým instinktem musel odmítat pár nabídek k pěstnímu zápasu-jak jsme u něj již ostatně zvyklí. V obraně se blýskli pěknými zákroky i Slon a mistr Sladkenson...Výsledek: 10:8,10:3,6:3.
Příští utkání s teamem Jirky Vašiny? Uvidíme jak si poradíme...

25.10.2004, Danik

Pro ty co se touží pokochat vlastním tělem zachyceným při líté řeži sobotního zápasu je připraveno bohaté obrazové zpravodajství pořízené fotoaparátem digitálním z rukou věrných fanynek ZDE. Jako bonus k víkendovým událostem je jedna nová fotografie z Brna...

(P.S.: Chtělo by to příště trošku lepší přístroj, tenhle si na příšeří SUŠIL ARÉNY vylámal své megapixely... )

24.10.2004, Dave

Přátelák Zásobování -Vsetín
K přátelskému utkání se s námi sešli borci ze Vsetína, kterým jsme ovšem museli půjčit pár hráčů pro malou účast hostujících.V první půli prvního zápasu náš team prohrával již 1:5 a to za stavu, kdy nás soupeř přehrával pozičně i technikou hole a góly oplývala hlavně "půjčená" pětka, kde Tom Grygar měl své světlé chvíle. Ovšem po zjištění taktiky soupeře začali útočníci naší "druhé" pětky v sestavě Wiky-Davoš Ševčos-Mike Boháč srovnávat skóre a za stavu 5:5 nastartovala motor i první pětka, kde výkony Davy a UweFiltra na sebe nenechaly dlouho čekat a konec zápasu skončil za jasného stavu 10 : 7 pro naše barvy.
Musím vyzdvihnout výkony Danika - ta videokazeta Dane zjevně pomohla, jen tak dál...
Soupeř velmi dobře uměl číst naši rozehrávku a také hrál tvrdě do těla, což odnesla záda Daveho a druhý zápas pro něho předčasně skončil... (Lokomotiva BinLádík se nepřiznal :-) Pro nedostatek času ovšem zůstal druhý zápas nedohrán a za stavu 4:6 skončil. Věříme ale v naše barvy a příště, kdy prý Vsetín přijede v hojném počtu, ukážeme zač je pod Hostýnem perník

14.10.2004, Danik

Hlasování v anketách se všem zalíbilo a hlasy každý den rychle přibývají Už jsou vidět první favorité - mezi ÚTOČNÍKY zatím s odstupem vede Dava, tvrdý souboj svádí mezi OBRÁNCI Pája s Jurinem...(sekce TEAM).

FANYNKY to mají zatím vyrovnané, v těsném vedení se střídají Zlatka a Slůně

18.10.2004, Danik

Poté co florbalisty ze Vsetína postihla chřipková epidemie se celý program posouvá o týden. 23.10. utkání se Vsetínem, 30.10. Dřevohostice. Mrzí mě, že jsem si v sobotu nevzpomněl na zapisování gólů a nahrávek... Ale první pětka mi dávala takový záběr, že jsem na "blbosti" neměl čas... Některé kombinace se už začínají blížit dokonalosti - pánové obránci budou mít ještě co dělat...

6.10.2004, Danik

Dave poslal fotky z bystřických narozenin Slůněte... teprve video tomu ale dává tu správnou šťávu

5.10.2004, Danik

Pár nových fotek z opékání špekáčků na tenise a následné párty u Wikyho najdete ve fotogalerii - samozřejmě jen ty použitelné...

Na našich stránkách najdete jednu novou anketu - o "nejlepší fanynku". Uzávěrka je 1.listopadu, kapitán družstva dostává tímto za úkol vítězku patřičně odměnit

Nová funkce ShoutBoard pro CHAT na našich stránkách. Lze posílat i zprávy pomocí SMSek z telefonu... Gábina už nám nebude muset z Anetkou chatovat v DISKUZI Hledejte dole na této stránce...

5.10.2004, Dava

V sekci TEAM je návrh složení jednotlivých pětek. Takže pozorně nastudujte a také promýšlejte jak nám to bude nejlépe fungovat...

4.10.2004, Danik

Co je nového? Určitě jste si všimli nového vzhledu stránek... Snad to bude změna k lepšímu... Nemám to ještě moc vychytané(spíš vůbec...bo není čas:) takže chybky mi hlaste mailem nebo na ICQčko.

Pro ty co nebyli na sobotním florbalu ještě pár horkých novinek:

- 16.10.2004 je domluvené utkání se Vsetínem- Vik byl v tajném hlasování zvolen prvním oficiálním kapitánem teamu- náš 4článkový UweFilter je neoficiálním mistrem "Sokolky" v obracení pivních tácků (35!) - kartón piva Holba od černo-žlutých hostesek je toho neklamným důkazem!

21.9.2004

od Vik:

Nazdárek všichni, hráči i fanynky,
tak kluci z Dřevohostic se mi dnes ozvali, reagovali na naši domluvu z prázdnin. Přátelské florbalové utkání v hale na Sušile proběhne teď v sobotu 25.9.2004 v 16:00h. Dejte se dohromady, dodržujte životosprávu a dresy ZÁSOBOVÁNÍ sebou !!!

Zatím se mějte, očekávám ohlasy a potvrzení účasti. Zas bude v sobotu co slavit :-)

P.S.: řekněte taky Borisovi (Dava), BinLádíkovi (Dave), Bagrovi (Doktor, Jurin), Zvířeti (Drabeček)...furt nemaj mejla...

31.8.2004

od Vik:

Dotazník k případnému oficiálnímu založení oddílu Zásobování-Florbal Team možno stáhnout zde

Vytiskni a vypiš, nebo vyplň a pošli mailem zpátky....

22.8.2004

od Dave:

Fotky z tréninku na Bobrkách

...jóóó každý si z fotek udělá jistě obrázek jaká je to dřina...

od Vik:

Tak sezóna v hale začne až 18.září 2004, v 16:00. Smlouva bude, můžeme vymýšlet prvního možného soupeře, kterého si pozveme...

Dodatek: odvážlivci kteří by chtěl vyprášit florbalové dresy ať se nám ozvou na email

19.8.2004

Aktualizace Daveho fotek z druhého florbalového soustředění na Bílé k nahlédnutí ZDE + nově přibyvší obrázky v galerii našich fanynek ...

17.8.2004

od Dave:

Tak zase musím napsat jak moc se vydařila party na Bílé a to i přes sobotní dešťovou návštěvu... Po dešti jsme intenzivně zahráli nezbytné zápasy, kde excelovala návštěva v podobě Bagra a Jury Kuči (Kikuči). Večer po pstruhové grillparty a nezbytném sledování videa s teoretickou přípravou florbalové techniky jsme zakončili příjemné osvežení u piva. Někteří měli dvouciferné skóre - nutno ovšem poznamenat, že Bin Ládík neměl sobě rovného . Ráno když už svítilo naplno sluníčko, jsme našli dvě nové brankářské naděje: Slúně a Zlatku, které po přípravě "jak na to", úžasně vychytaly obě plichtu 5:5!!! Já jsem si nejvíce odnesl s video přípravy, takže se tešte na mé úžasné kličky .

10.8.2004

Fotky ze sobotní šPizza párty u Zvířete hledejte zde.

9.8.2004

- přidal jsem na stránky malou anketu - netrpělivě čekám jak to dopadne, tak buďte objektivní a hlasujete ;-))

- jestli někdo napíše komentář k sobotnímu zápasu a následné "šPizza" párty budu jen rád.

8.8.2004

Na četné žádosti vznikla i první fotogalerie našich brněnských příznivkyň. Určitě se prozatím alespoň toutoto rubrikou zařadíme mezi nejlepší družstva v ČR, pěknější fanynky určitě nikdo mít nebude :-))

4.8.2004

Už si nemůžete vzpomenout jak to vypadalo na prvním soustředění teamu v Beskydech? Tak si osvěžte vaši paměť nad výběrem fotek !!!

3.8.2004 funkční KNIHA NÁVŠTĚV, účastníci posledního soustředění mají u svých jmen i fotografie :)

2.8..2004

od Vik:

Čaues všichni. Objednal jsem jednu chatu na sobotu 14.8., se snídaní v neděli... Kdo bude chtít, může tam spát, někdo bude v sobotu jen hrát, jet domů, jak kdo chce. Hlavně ať je nás dost na florbal v sobotu. Jen mi to potvrďte, ať můžu objednat na sobotu grilování. Potřebuju počet porcí... A platil jsem zálohu, tak si to pak vyberu.

28.7.2004

od Vik:

Čau Teame... Mám dresy, ale nejsou ani pěkný, ani praktický. Asi v tom florbal hrát nepůjde. Cenu ještě nevím, asi 350,-, ale je to pro ty, co umí aspoň hokej... blbej límec, zkouším v tom chodit, škrábe to... Zkusím ještě Vitex, a něco podobnýho jako máme tenisový trička. Tak zatím, choďte si je vyzvedávat.

PS: Jo a v sobotu 7.8. hrajem proti sráčům :-) z Lázní, na Sokolce...

27.7.2004

od Vik, Dave:

První ochutnávka ze soustředění, které proběhlo 23.7-25.7.2004 v úžasném prostředí rekreačního areálu Ondrášův dvůr. Další možný termín? :)

...veškerou kritiku a hlavně podněty pište na dočasného(?) administrátora

© Alimentatie Floorball Colectivă

[CNW:Counter]